1400/08/03  
 
پنجشنبه, ۱۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۸:۵۱ ۸۳
چچ
صدور232 فقره جواز تاسیس صنعتی در هرمزگان از ابتدای سال جاری

صدور232 فقره جواز تاسیس صنعتی در هرمزگان از ابتدای سال جاری

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان گفت: در پنج ماه نخست امسال 232 فقره جواز تاسیس صنعتی با پیش بینی 66 هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری در این استان صادر شد.

به گزارش شاتا خلیل قاسمی ضمن اعلام این خبر گفت: پیش بینی می‎‌شود با تحقق این میزان سرمایه‌‎گذاری زمینه اشتغال زایی برای 636 نفر در بخش‌های گوناگون مانند صنایع فلزی، غیر فلزی و معدنی در استان هرمزگان ایجاد شود.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان بیان کرد: در پنج ماه امسال صدور جواز تاسیس‌ صنعتی از نظر پیش بینی سرمایه گذاری 64 درصد نسبت به مدت مشابه پارسال افزایش داشته است.
قاسمی ادامه داد: در مدت یاد شده 43 فقره پروانه بهره‌برداری صنعتی با سرمایه گذاری 74هزارو 220 میلیارد ریال و اشتغالزایی چهار هزار و 120 نفر در زمینه‌های مختلف صنعتی در این استان صادر شده است.
وی با اشاره به مهم‌ترین سیاست‌ها و برنامه‌های این سازمان در سال جاری، نهضت ساخت داخل را با محوریت خوداتکایی در تولید برخی کالاهای حساس، امری ضروری دانست و افزود: از این رو یکی از راهبردهای اساسی برای تحقق بیشتر شعار سال است که اقدامات خوبی در این زمینه در کشور و استان هرمزگان در دست اجرا است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان افزود: بازسازی و نوسازی واحدهای صنعتی راکد، پرداخت تسهیلات برای رونق تولید و بازسازی و نوسازی بنگاه‌های تولیدی، تشکیل جلسات مستمر کارگروه تسهیل و برطرف کردن موانع تولید برای تسریع و گره گشایی حل مشکلات واحدهای صنعتی از دیگر اقدام‌هایی است که در حمایت و پشیبانی و رونق بیشتر صنایع انجام گرفته است.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.7794179916382
Query time: 2.08300892512