• هسته مرکزی گزینش وزارت صنعت ، معدن و تجارت تشکیل شد

   با حضور شجاعی برهان و ادغام دو هسته گزینش ؛

   هسته مرکزی گزینش وزارت صنعت ، معدن و تجارت تشکیل شد

   هسته مرکزی گزینش وزارت صنعت ، معدن و تجارت تشکیل شد

   معاون وزیرصنعت ، معدن و تجارت و دبیرهیات مرکزی هسته گزینش مرکزی گفت : باید به توانایی و پتانسیل اعضای این تشکیلات زحمت کش به منزله اتاق فکر بنگریم .

   به گزارش شاتا سید ضیاء‌الدین شجاعی برهان در نشست تکریم و معارفه مدیران گزینش ( حوزه استانها و حوزه ستادی ) تاکید کرد : در این هسته باید فقط مصالح نظام و انقلاب را در نظر بگیریم و جز این نباید مصالح دیگری مد نظر باشد .
   در ادامه این نشست مدیرهسته گزینش حوزه ستادی و واحدهای تابعه وزارت صنعت ، معدن و تجارت در این نشست تاکید کرد : الان مثل سابق نیست و برمبنای دستورالعمل و ضوابط جدیدی که از طرف هیات عالی گزینش نهاد ریاست جمهوری ابلاغ می شود فعالیت می کنیم.
   ناصر ترابی تصریح کرد : سعی داریم براساس مقتضیات زمانه موارد و مشکلاتی که برای کارکنان پیش می آید را تا جایی که امکان دارد با تذکر و ارشاد و گرفتن تعهد رفع و رجوع کنیم و حتی در رابطه با افرادی که دچار مشکل اعتیاد می شوند فرصت ترک در اختیارشان قرار دهیم و تا جایی که در توانمان هست به رفع مشکلات همت کنیم .

   وی ادامه داد : با تشکیل هسته مرکزی گزینش و در ادامه فعالیتمان ازحراست وزارتخانه و دفتر رسیدگی به تخلفات اداری کمک می گیریم و این روال کارمان بوده وادامه خواهد داشت .

   ترابی تاکید کرد: فعالیت در این بخش که با آبروی کارکنان در ارتباط است علاقه و حوصله مضاعف می طلبد و دراین زمینه سعی کردیم همکارانی را که انگیزه های کمتری دارند را در مرحله اول در مجموعه وزارتخانه و در بخشهای مختلف ارتقا دهیم و بتوانیم از همکاران جدیدی استقاده کنیم تا خون تازه تری به مجموعه گزینش جاری شود تا با علاقه و انگیزش بیشتربه کار ادامه دهیم .

   مدیرهسته گزینش حوزه ستادی و واحدهای تابعه وزارت صنعت ، معدن و تجارت تصریح کرد : وظیفه ذاتی گزینش این است که افراد را از بدو ورود چه به صورت قراردادی ، پروژه ای و پیمانی تا مرحله تبدیل وضعیت به رسمی قطعی گزینش کند و بعد از این مرحله گزنش افراد و بررسی صلاحیت ادامه کارشان چه از منظر اخلاقی و سیاسی و چه مالی و .. به دفترمرکزی حراست بر می گردد.
   وی تاکید کرد : در این زمینه مدیران مجموعه بسیار موثرند و اگر مواردی از عدم رعایت شوونات و تخلفات هست مدیران بخشها موظف اند کارکنان را به واحد تخلفات اداری معرفی کنند .
   ترابی یادآور شد : گزینش در کمیته انتصابات مدیران در وزارتخانه حضور ندارد و پیشنهاد داده ایم که به عنوان بازوی این کمیته در خدمت این بخش باشیم .
   گفتنی است این نشست به منظور ادغام هسته گزینش سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استانها و نیز هسته گزینش حوزه ستادی و واحدهای تابعه و تشکیل هسته گزینش واحد صورت گرفت.

   خبرنگار : منصوره قنبری

   عکس: علی اصغر کیمیایی

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: