• حضور چشمگیر ایران در نمایشگاه بین المللی جاده ابریشم

   حضور چشمگیر ایران در نمایشگاه بین المللی جاده ابریشم

   حضور چشمگیر ایران در نمایشگاه بین المللی جاده ابریشم

   پاویون ایران در دو بخش پاویون ملی و پاویون تجاری به همت سازمان تونسعه تجارت ایران در دومین دوره نمایشگاه برند جاده ابریشم 2018 برپا شد.


   به گزارش شاتا، علی دهقانی، رایزن بازرگانی ایران در شانگهای با اعلام این خبر افزود: دومین دوره نمایشگاه برند جاده ابریشم 2018 با هدف ارتقای همکاریهای تجاری کشورهای جاده ابریشم با حضور 43 کشور از سراسر دنیا برگزار شد.

   وی اظهار داشت: بر اساس تفاهمات صورت گرفته میان دفتر رایزنی ایران در شانگهای و شورای توسعه تجارت چین شانگهای، پاویون ایران با تخصیص شرایط ویژه به ایرانیان برپا شد که طی آن 24 شرکت در فضای 300 متر مربع، کالا و خدمات خود را در معرض دید عموم قرار دادند.

   دهقانی افزود: کالاهایی همچون انواع فرش، تابلو فرش، انواع خشکبار، زعفران، صنایع دستی، زیورآلات و گیاهان دارویی از سوی شرکتهای ایرانی حاضر به نمایش گذاشته شد.

   رایزن بازرگانی ایران در شانگهای گفت: در این رویداد، ایران در کنار 5 کشور منتخب دیگر، کنفرانس معرفی فرصتهای تجاری و سرمایه گذاری خود را برگزار کردند.

   گفتنی است، از میان 43 کشور مشارکت کننده در این نمایشگاه، پاویون ایران به عنوان پر مخاطب ترین پاویون کشوری، پوشش خبری وسیع رسانه های چینی و بین المللی را به خود اختصاص داد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: