• توزیع روزانه ۷۰ تن روغن خوراکی در استان فارس

   توزیع روزانه ۷۰ تن روغن خوراکی در استان فارس

   معاون اقتصادی و بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس از توزیع روزانه ۷۰ تن روغن خوراکی در این استان خبر داد.

   به گزارش شاتا، وحیدرضا محمودزاده در خصوص خرید روغن خوراکی توسط شهروندان گفت: فروشگاه‌های بزرگ و زنجیره‌ای هر روز بار، روغن دارند ممکن است که فروشگاه همان صبح کل بار آن روز را توزیع کند و وقتی شهروندی عصر برای خرید روغن مراجعه می‌کند فروشگاه روغنی برای عرضه نداشته باشد.
   وی با بیان اینکه توزیع روغن خوراکی توسط عاملین انجام می‌شود و سازمان صنعت، معدن و تجارت فقط بر توزیع نظارت می‌کند، تصریح کرد: اگر در روند تامین و ورود مواد اولیه خللی وارد شود نظام توزیع روغن خوراکی در کل کشور بهم می‌ریزد.
   معاون اقتصادی و بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس با تاکید بر اینکه روغنی که روزانه به عاملان توزیع تحویل داده می‌شود به صورت کامل وارد بازار می‌شود، بیان کرد: به صورت میانگین روزانه ۷۰ تن در فارس توزیع می‌شود.
   محمودزاده با بیان اینکه کار تصفیه روغن خام توسط کارخانجات تولید روغن خوراکی کشور در حال انجام است و روغن تولید شده به عاملان توزیع در سطح استان‌ها تحویل می‌دهند، گفت: سیستم نظارتی ما بر روند توزیع نظارت دارد تا سهمیه فارس از شبکه توزیع خارج نشود و اگر کسی احتکار کند با آن برخورد می‌شود کما اینکه در چند روز اخیر با هماهنگی بسیج اصناف و سپاه چند محتکر شناسایی و پرونده آنها به تعزیرات ارسال شده است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: