• زمینه اجرایی برای نصب صندوق مکانیزه فروش وجود دارد

   سرپرست معاونت امور اقتصادی و بازرگانی:

   زمینه اجرایی برای نصب صندوق مکانیزه فروش وجود دارد

   زمینه اجرایی برای نصب صندوق مکانیزه فروش وجود دارد

   سرپرست معاونت امور اقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت، معدن وتجارت گفت: پس از تصویب و ابلاغ آئین‌نامه اجرایی "نصب صندوق مکانیزه فروش" زمینه لازم جهت همکاری برای اجرای آن وجود دارد.

   یداله صادقی در گفت و گو با شاتا در خصوص صندوق های مکانیزه فروش که متصل به درگاه سازمان امور مالیاتی کشور هستند ،گفت : در ماده 71 قانون نظام صنفی مصوب سال 92 (اصلاحی) آئین‌نامه اجرایی نصب صندوق مکانیزه فروش پیش‌بینی شده بود که آئین‌نامه آن تدوین و به دولت جهت بررسی و تصویب ارائه شد، اما به پیشنهاد وزارت اقتصاد، بررسی آن متوقف و آئین‌نامه آن به موجب تبصره 2 ماده 169 قانون مالیات‌های مستقیم ارائه گردید که در کمیسیون اقتصاد در حال بررسی است.
   رئیس مرکز امور اصناف و بازرگانان و سرپرست معاونت امور اقتصادی و بازرگانی در ادامه پیرامون فرآیند ادغام اتحایه های صنفی اظهار داشت:  ادغام اتحایه های صنفی در حال اجرا می باشد و  در برخی استان‌ها انجام شده در تهران نیز مراحل پیش‌نیاز ادغام اتحایه های صنفی در حال کارشناسی است.
   یداله صادقی همچنین در ارتباط با  روند حمایت بانکها از فعالان اقتصادی تاکید کرد در صورتیکه  نظام بانکی بتواند حمایت هدفمند و مؤثرتری از فعالین اقتصادی و  به‌ویژه واحدهای تولیدی که مشکل اصلی آنها نقدینگی است، انجام دهد ،اقدام موثری در جهت رونق فعالیتهای اقتصادی بعمل آورده است.

    

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
Page created in 2.6747269630432 seconds.
memoryUsage : 32969Kb