• ۱۶۰ هکتار زمین شهرک‌های صنعتی به واحدهای تولیدی واگذار شد

   مدیر عامل شهرک های صنعتی لرستان:

   ۱۶۰ هکتار زمین شهرک‌های صنعتی به واحدهای تولیدی واگذار شد

   ۱۶۰ هکتار زمین شهرک‌های صنعتی به واحدهای تولیدی واگذار شد

   مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی لرستان از واگذاری ۱۶۰ هکتار زمین در شهرک های این استان به واحدهای تولیدی خبر داد.

    بختیار رازانی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در خصوص واگذاری زمین در شهرک های صنعتی از سال ۸۳ تا ۹۲ یعنی به صورت یک بازه زمانی ۱۰ ساله به طور میانگین سالی ۹ هکتار یعنی در کل ۹۰۰ هکتار زمین واگذار کرده ایم که خوشبختانه در سه سال گذشته بالغ بر ۱۶۰ هکتار به واحدهای صنعتی واگذار شده است.

   وی گفت: این اهدای زمین شامل طرح های بزرگی مانند پتروشیمی کوهدشت و لاستیک سازی خرم آباد و سایر طرح هایی که متقاضی استقرار در شهرکها بوده اند، که در واقع در سه سال گذشته رشد چشمگیری در واگذاری زمین به متقاضیان واحدهای صنعتی داشته ایم.

   مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی لرستان گفت: این شرکت در خصوص آموزش نیز در سال گذشته ۵۳ دوره آموزشی برای مدیران و شاغلین واحدهای صنعتی برگزار کرده که طی این دوره ها حدود هزار و ۵۰۰ نفر به مدت ۲۶ هزار نفر - ساعت آموزش دیده اند.

   رازانی تصریح کرد:  همچنین تعداد ۵ تور صنعتی به تعداد ۱۳۰ نفر برای مدیران و کارشناسان واحدهای صنعتی برای تبادل اطلاعات صنعتگران با سایر صنعتگران استانهای دیگر کشور برگزار شده است.

   وی اظهار داشت: طی سال گذشته از طریق صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعداد ۶ ضمانت نامه بالغ بر ۴۶ هزار میلیون ریال صادر و تسهیلات پرداخت شده از محل اعتبارات طرح رونق تولید به واحدهای مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی نیز تعداد ۲۶ واحد بالغ بر ۳۲۰ هزار میلیون ریال که مورد حمایت این شرکت قرار گرفته اند.  

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
Page created in 2.3582239151001 seconds.
memoryUsage : 32979Kb