• پرداخت تسهیلات به یک هزار و پانصد واحد تولیدی تهران

   پرداخت تسهیلات به یک هزار و پانصد واحد تولیدی تهران

   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان تهران گفت: به یک هزار و پانصد واحد تولیدی تهران برای تولید و اشتغال تسهیلات پرداخت شد.


   به گزارش شاتا ، مس فروش تصریح کرد ،در راستای اجرای برنامه های ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی ومصوبات کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان در سال 1395 بیش از 30درصد واحدهای تولیدی متقاضی تسهیلات موفق به دریافت وام شدند.  
    وی با اشاره به پیگیری مصوبات سال 95 و ادامه جلسات ستاد در سالجاری جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری  افزود:ستاد تسهیل و رونق تولید استان تهران درسال قبل 192 جلسه برگزار نموده کهیک هزار و  512 مصوبه صادر که بیش از 50درصد آن اجرایی شده است.
   وی تصریح کرد : تاثیر پرداخت تسهیلات به واحدهای کوچک و متوسط در سالجاری بیشتر خواهد شد و بازگشت به حداکثر تولید و اشتغال زایی از اهداف قابل دسترس است که با همت همه مسئولین و بانکهای عامل به  نتیجه دلخواه خواهیم رسید.
   مس فروش یادآور شد: میزان اشتغال تثبیت و ایجاد شده در سال کاری قبل بیش ازچهار هزارو 800نفر بوده است که با برنامه های ابلاغی فرماندهی اقتصاد مقاومتی و تاکید وزیر صنعت،معدن و تجارت شاهد اتفاقات خوبی در حوزه رونق تولید و اشتغال  در سالجاری خواهیم بود.

    

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
Page created in 1.6582918167114 seconds.
memoryUsage : 32212Kb