• رئیس سازمان صنعت،‌معدن و تجارت ایلام:

   تسهیلاتی که برای تولید اختصاص می یابد بایستی در همان سرفصل هزینه شود

   تسهیلاتی که برای تولید اختصاص می یابد بایستی در همان سرفصل هزینه شود

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام اظهارداشت: تسهیلاتی که برای طرح های تولیدی اختصاص می یابد بایستی در همان سرفصل هزینه شوند. وی از مدیران عامل بانک ها خواست با کسانی که بنام اجرای طرح های صنعتی و تولیدی اقدام به اخذ تسهیلات می کنند ولی در مصارف دیگر هزینه می نمایند برخورد کنند.

    به گزارش شاتا؛ "یاراله نصیری" در جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان ایلام بیان کرد: چنانچه تسهیلاتی برای اجرای یک طرح صنعتی یا تولیدی در نظر گرفته شود، صرفا باید در آن مسیر هزینه شود و در صورت احراز شدن محل هزینه آن در مسیری غیر از تولید، لازم است نهادهای نظارتی و بانک های عامل بصورت قاطع برخورد کنند.

   این مسوول با اشاره به ضرورت به سرانجام رسیدن طرح های صنعتی در دست اجرا اظهار کرد: در صورتی که مجریان طرح های صنعتی و معدنی در مراحل احداث یا راه اندازی به شیوه های مختلف و با فرصت سوزی عمدی تلاش کنند تا بهره برداری از آن پروژه به تعویق انداخته شود و به بهانه نداشتن توجیه پذیری طرح، برای بازپرداخت تسهیلات برنامه ای نداشته باشند، یقین بدانند که هیچ راهی برای کمک و مساعدت به آنها وجود نخواهد داشت و در ادامه مسیر با مشکلات اساسی روبرو خواهند شد. 
   "نصیری" تاکید کرد: مهمترین وظیفه و رسالت خود را کمک به رونق بخش تولید و ایجاد اشتغال پایدار می دانیم. وی ادامه داد: همه باید تلاش کنیم در این مسیر موانع و مشکلات تولید کنندگان واقعی را شناسایی و در صدد رفع آنها اهتمام جدی به عمل آوریم. 
   اضافه می شود؛ در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید که در محل استانداری ایلام و با حضور روسای برخی دستگاهها و مدیران بانک های استان برگزار شد، 15 طرح مختلف صنعتی و کشاورزی مورد بررسی قرار گرفت و مسایل و مشکلات آنها توسط مجریان مطرح و تشریح شد و تصمیماتی در راستای رفع مشکلات آنها مصوب شد.
    
   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
Page created in 1.6966419219971 seconds.
memoryUsage : 32489Kb