• تاریخ خبر: ۲۹ خرداد ۱۳۹۶
   زمان خبر: 12:58
   رئیس سازمان صنعت،‌معدن و تجارت ایلام:

   تسهیلاتی که برای تولید اختصاص می یابد بایستی در همان سرفصل هزینه شود

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام اظهارداشت: تسهیلاتی که برای طرح های تولیدی اختصاص می یابد بایستی در همان سرفصل هزینه شوند. وی از مدیران عامل بانک ها خواست با کسانی که بنام اجرای طرح های صنعتی و تولیدی اقدام به اخذ تسهیلات می کنند ولی در مصارف دیگر هزینه می نمایند برخورد کنند.
   تسهیلاتی که برای تولید اختصاص می یابد بایستی در همان سرفصل هزینه شود

    به گزارش شاتا؛ "یاراله نصیری" در جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان ایلام بیان کرد: چنانچه تسهیلاتی برای اجرای یک طرح صنعتی یا تولیدی در نظر گرفته شود، صرفا باید در آن مسیر هزینه شود و در صورت احراز شدن محل هزینه آن در مسیری غیر از تولید، لازم است نهادهای نظارتی و بانک های عامل بصورت قاطع برخورد کنند.

   این مسوول با اشاره به ضرورت به سرانجام رسیدن طرح های صنعتی در دست اجرا اظهار کرد: در صورتی که مجریان طرح های صنعتی و معدنی در مراحل احداث یا راه اندازی به شیوه های مختلف و با فرصت سوزی عمدی تلاش کنند تا بهره برداری از آن پروژه به تعویق انداخته شود و به بهانه نداشتن توجیه پذیری طرح، برای بازپرداخت تسهیلات برنامه ای نداشته باشند، یقین بدانند که هیچ راهی برای کمک و مساعدت به آنها وجود نخواهد داشت و در ادامه مسیر با مشکلات اساسی روبرو خواهند شد. 
   "نصیری" تاکید کرد: مهمترین وظیفه و رسالت خود را کمک به رونق بخش تولید و ایجاد اشتغال پایدار می دانیم. وی ادامه داد: همه باید تلاش کنیم در این مسیر موانع و مشکلات تولید کنندگان واقعی را شناسایی و در صدد رفع آنها اهتمام جدی به عمل آوریم. 
   اضافه می شود؛ در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید که در محل استانداری ایلام و با حضور روسای برخی دستگاهها و مدیران بانک های استان برگزار شد، 15 طرح مختلف صنعتی و کشاورزی مورد بررسی قرار گرفت و مسایل و مشکلات آنها توسط مجریان مطرح و تشریح شد و تصمیماتی در راستای رفع مشکلات آنها مصوب شد.
    
   اشتراک گذاری در فارس توییتر   اشتراک گذاری در کلوب   اشتراک گذاری در کلوب   اشتراک گذاری در افسران اشتراک گذاری در google+ اشتراک گذاری در telegram