• دکتر رحمانی به عضویت شورای راهبری توسعه مدیریت وزارت صنعت، معدن و تجارت درآمد

   با حکم وزیر صنعت، معدن و تجارت:

   دکتر رحمانی به عضویت شورای راهبری توسعه مدیریت وزارت صنعت، معدن و تجارت درآمد

   دکتر رحمانی به عضویت شورای راهبری توسعه مدیریت وزارت صنعت، معدن و تجارت درآمد

   طی حکمی از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت، رضا رحمانی به عضویت شورای راهبری توسعه مدیریت این وزارتخانه منصوب شد.

    به گزارش شاتا، مهندس نعمت زاده، رضا رحمانی قائم مقام خود در امور تولید و معاون طرح و برنامه این وزارتخانه را به عضویت در شورای راهبری توسعه مدیریت وزارت صنعت، معدن و تجارت منصوب کرد. 

   در بخشی از متن حکم صادر شده از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت آمده است:
   انتظار دارم با مشارکت فعال و مساعی و تلاش ویژه و همکاری کارشناسان و صاحبنظران آگاه به مسائل نظام اداری، صنعتی و بازرگانی، تصمیمات صحیح و اصولی در انجام امور محوله در پیشبرد برنامه ها و اصلاح نظام اداری اتخاذ گردد. توفیق روز افزون شما را در انجام مطلوب وظایف محوله از خداوند متعال مسالت دارم.
   شایان ذکر است که شورای عالی اداری در یکصد و شصت و پنجمین جلسه خود در ۳۱ تیرماه ۱۳۹۳ بنا به پیشنهاد معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس‌جمهور، به منظور طراحی ساز و کارهای مناسب برای اجرایی‌ کردن سیاست‌های کلی نظام اداری ابلاغی مقام معظم رهبری و نقشه راه اصلاح نظام اداری موضوع ابلاغیه رییس‌جمهور و همچنین فراهم‌ کردن اجرای تکالیف و وظایف مقرر در قانون مدیریت خدمات کشوری و نیز ساماندهی کمیته‌های تخصصی مرتبط با مسایل مدیریتی و اداری، تشکیل «شورای راهبری توسعه مدیریت دستگاه‌های اجرایی و استانی» را تصویب کرد.
   در همین راستا در تمامی وزارتخانه‌ها و سازمان‌های مستقل، شورایی به عنوان شورای راهبری توسعه مدیریت، به ریاست وزیر یا بالاترین مقام دستگاه، با ترکیب مشخص شده، تشکیل می‌شود.
    

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
Page created in 2.1265289783478 seconds.
memoryUsage : 32984Kb