• تاریخ خبر: ۲۵ تیر ۱۳۹۶
   زمان خبر: 15:33
   با حکم وزیر صنعت، معدن و تجارت:

   دکتر رحمانی به عضویت شورای راهبری توسعه مدیریت وزارت صنعت، معدن و تجارت درآمد

   طی حکمی از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت، رضا رحمانی به عضویت شورای راهبری توسعه مدیریت این وزارتخانه منصوب شد.
   دکتر رحمانی به عضویت شورای راهبری توسعه مدیریت وزارت صنعت، معدن و تجارت درآمد

    به گزارش شاتا، مهندس نعمت زاده، رضا رحمانی قائم مقام خود در امور تولید و معاون طرح و برنامه این وزارتخانه را به عضویت در شورای راهبری توسعه مدیریت وزارت صنعت، معدن و تجارت منصوب کرد. 

   در بخشی از متن حکم صادر شده از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت آمده است:
   انتظار دارم با مشارکت فعال و مساعی و تلاش ویژه و همکاری کارشناسان و صاحبنظران آگاه به مسائل نظام اداری، صنعتی و بازرگانی، تصمیمات صحیح و اصولی در انجام امور محوله در پیشبرد برنامه ها و اصلاح نظام اداری اتخاذ گردد. توفیق روز افزون شما را در انجام مطلوب وظایف محوله از خداوند متعال مسالت دارم.
   شایان ذکر است که شورای عالی اداری در یکصد و شصت و پنجمین جلسه خود در ۳۱ تیرماه ۱۳۹۳ بنا به پیشنهاد معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس‌جمهور، به منظور طراحی ساز و کارهای مناسب برای اجرایی‌ کردن سیاست‌های کلی نظام اداری ابلاغی مقام معظم رهبری و نقشه راه اصلاح نظام اداری موضوع ابلاغیه رییس‌جمهور و همچنین فراهم‌ کردن اجرای تکالیف و وظایف مقرر در قانون مدیریت خدمات کشوری و نیز ساماندهی کمیته‌های تخصصی مرتبط با مسایل مدیریتی و اداری، تشکیل «شورای راهبری توسعه مدیریت دستگاه‌های اجرایی و استانی» را تصویب کرد.
   در همین راستا در تمامی وزارتخانه‌ها و سازمان‌های مستقل، شورایی به عنوان شورای راهبری توسعه مدیریت، به ریاست وزیر یا بالاترین مقام دستگاه، با ترکیب مشخص شده، تشکیل می‌شود.
    

   اشتراک گذاری در فارس توییتر   اشتراک گذاری در کلوب   اشتراک گذاری در کلوب   اشتراک گذاری در افسران اشتراک گذاری در google+ اشتراک گذاری در telegram