• معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت اعلام کرد:

   دولت یازدهم دیوار بی اعتمادی بین صنعت و دانشگاه را برداشت

   دولت یازدهم دیوار بی اعتمادی بین صنعت و دانشگاه را برداشت

   معاون اموزش،پژوهش و فناوری وزیر صنعت،معدن و تجارت گفت: دولت تدبیر و امید دیوار بی اعتمادی بین صنعت و دانشگاه رادر کشور برداشت و گام های مثبتی دراین زمینه شروع شده است.

    به گزارش شاتا؛ برات قبادیان روز یکشنبه در همایش روز صنعت و معدن در یاسوج گفت: .دولت یازدهم به طور جدی درصدد رفع مشکلات موجود در زمینه ارتباط صنعت و دانشگاه در کشور است.

   وی با اشاره به اهمیت و ضرورت ارتباط روزافزون صنعت و دانشگاه در کشور،افزود: تفاهم نامه هایی بسیاری برای همکاری و تعامل هرچه بیشتر بین انها منعقد شده و یا در حال انعقاد است.
   معاون اموزش ،پژوهش وفناوری وزیر صنعت،معدن و تجارت بر لزوم همکاری هدفمند بخش خصوصی و دولت در بخش های مختلف از جمله اقتصادی تاکید کرد و افزود: دولت رفع موانع تولید و رونق اقتصادی رابه عهده دارد وسهولت انجام کسب و کار نیز جزء شاخص های تسهیل گری ان است.
   وی عنوان کرد : حقانیت ایران اسلامی در فناوری صلح امیز هسته ای نیز برای کشورهای مختلف دنیا اثبات شده که این امر به امور اقتصادی کشور کمک میکند.
   برات قبادیان در پایان افزود: کهگیلویه و بویراحمد ظرفیت ها و توانمندهای مناسبی برای توسعه همه جانبه از جمله در عرصه اقتصادی دارد که شرط اصلی برای تحقق چنین امر مهمی نیز استفاده بهینه از این قابلیت هاست.
    

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
Page created in 1.9643180370331 seconds.
memoryUsage : 32499Kb