• تاریخ خبر: ۲۶ تیر ۱۳۹۶
   زمان خبر: 13:32
   معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت اعلام کرد:

   دولت یازدهم دیوار بی اعتمادی بین صنعت و دانشگاه را برداشت

   معاون اموزش،پژوهش و فناوری وزیر صنعت،معدن و تجارت گفت: دولت تدبیر و امید دیوار بی اعتمادی بین صنعت و دانشگاه رادر کشور برداشت و گام های مثبتی دراین زمینه شروع شده است.
   دولت یازدهم دیوار بی اعتمادی بین صنعت و دانشگاه را برداشت

    به گزارش شاتا؛ برات قبادیان روز یکشنبه در همایش روز صنعت و معدن در یاسوج گفت: .دولت یازدهم به طور جدی درصدد رفع مشکلات موجود در زمینه ارتباط صنعت و دانشگاه در کشور است.

   وی با اشاره به اهمیت و ضرورت ارتباط روزافزون صنعت و دانشگاه در کشور،افزود: تفاهم نامه هایی بسیاری برای همکاری و تعامل هرچه بیشتر بین انها منعقد شده و یا در حال انعقاد است.
   معاون اموزش ،پژوهش وفناوری وزیر صنعت،معدن و تجارت بر لزوم همکاری هدفمند بخش خصوصی و دولت در بخش های مختلف از جمله اقتصادی تاکید کرد و افزود: دولت رفع موانع تولید و رونق اقتصادی رابه عهده دارد وسهولت انجام کسب و کار نیز جزء شاخص های تسهیل گری ان است.
   وی عنوان کرد : حقانیت ایران اسلامی در فناوری صلح امیز هسته ای نیز برای کشورهای مختلف دنیا اثبات شده که این امر به امور اقتصادی کشور کمک میکند.
   برات قبادیان در پایان افزود: کهگیلویه و بویراحمد ظرفیت ها و توانمندهای مناسبی برای توسعه همه جانبه از جمله در عرصه اقتصادی دارد که شرط اصلی برای تحقق چنین امر مهمی نیز استفاده بهینه از این قابلیت هاست.
    

   اشتراک گذاری در فارس توییتر   اشتراک گذاری در کلوب   اشتراک گذاری در کلوب   اشتراک گذاری در افسران اشتراک گذاری در google+ اشتراک گذاری در telegram