• شریعتمداری بهترین گزینه در کابینه پیشنهادی رییس‌جمهور/ تیم اقتصادی پیشنهادی منسجم‌تر از دولت قبل است

   نایب رییس کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی عنوان کرد:

   شریعتمداری بهترین گزینه در کابینه پیشنهادی رییس‌جمهور/ تیم اقتصادی پیشنهادی منسجم‌تر از دولت قبل است

   شریعتمداری بهترین گزینه در کابینه پیشنهادی رییس‌جمهور/ تیم اقتصادی پیشنهادی منسجم‌تر از دولت قبل است

   نایب رییس کمیسیون صنایع مجلس با بیان اینکه شریعتمداری بهترین گزینه در کابینه پیشنهادی رئیس‌جمهور بوده است، گفت: تیم اقتصادی معرفی شده برای دولت دوازدهم منسجم‌تر از دولت قبل است.

   به گزارش شاتا،  فریدون احمدی با بیان اینکه شریعتمداری بهترین گزینه در کابینه پیشنهادی رئیس‌جمهور بوده است، افزود: حمایت از تولید داخل نیازمند تقویت صادرات است و در واقع کلید زنده شدن و اعتلای تولیدات داخلی، صادرات است. به همین دلیل فردی که با تجارت و بازرگانی آشنایی کاملی دارد، می‌تواند نقش مؤثری در پیشبرد بخش صنعت داشته باشد.
   نایب رییس کمیسیون صنایع با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری بر لزوم ایجاد جهش صادراتی برای تقویت بخش تولید، گفت: تقویت تولید نیازمند برنامه‌ریزی مناسب و دقیق برای شناسایی بازارهای صادراتی است و آقای شریعتمداری با توجه به پیشینه‌ای که در بازرگانی و تجارت داشته، می‌تواند مشکلات بخش صنعت را برطرف کند.
   احمدی با اشاره به اینکه گزینه‌های معرفی‌شده برای وزارتخانه‌های اقتصادی دولت دوازدهم با یکدیگر هماهنگ هستند، اظهار داشت: زنگنه، شریعتمداری و کرباسیان در سال‌های قبل با یکدیگر همکاری داشته‌اند و همین مسئله باعث می‌شود تا در تیم اقتصادی دولت دوازدهم بتوانند بهتر با یکدیگر کار کنند.
   وی با تأکید بر اینکه تیم اقتصادی معرفی شده برای دولت دوازدهم منسجم‌تر از دولت قبل است، گفت: افرادی که قبلاً با یکدیگر کار کرده‌اند، راحت‌تر می‌توانند در دوره جدید همکاری داشته باشند.
   احمدی تصریح کرد: امروز همچنین جلسه‌ای با شریعتمداری گزینه معرفی‌شده برای وزارت صنعت خواهیم داشت تا برنامه‌های وی در بخش صنعت و بازرگانی مطرح و بررسی شود.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
Page created in 2.4133660793304 seconds.
memoryUsage : 32989Kb