• تولید با نرخ بهره 36درصدی شدنی نیست/با وزیر پیشنهادی اقتصاد و دارایی یک زبان مشترک 12 ساله داریم

   وزیر پیشنهادی وزارت صنعت، معدن و تجارت:

   تولید با نرخ بهره 36درصدی شدنی نیست/با وزیر پیشنهادی اقتصاد و دارایی یک زبان مشترک 12 ساله داریم

   تولید با نرخ بهره 36درصدی شدنی نیست/با وزیر پیشنهادی اقتصاد و دارایی یک زبان مشترک 12 ساله داریم

   وزیر پیشنهادی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: نرخ بهره بانکی یک موضوع پیرامونی محسوب می‌شود، ولی کیست که نداند، تولید با نرخ بهره 36 درصدی شدنی نیست.

   به‌ گزارش شاتا از ایرنا، محمد شریعتمداری امروز- شنبه- در فراکسیون تولید و اشتغال مجلس شورای اسلامی حضور یافت و درباره برنامه‌های خود برای حضور در کابینه دولت دوازدهم افزود: بسیار خوشحال هستم که در فراکسیون تولید و اشتغال در سالی بههمین نام حضور دارم.

   وزیر پیشنهادی وزارت صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه تولید و اشتغال یک کار عمومی است که باید تمامی ارکان نظام در آن همکاری کنند، و وجود این فراکسیون می‌تواند در امر پیگیری و نظارت مفید باشد، تاکید کرد: یکی از مهم‌ترین اموری که باید رئیس‌جمهوری در آن اهتمام کند، تشکیل یک دولت هماهنگ است.

   **با وزیر پیشنهادی اقتصاد و دارایی یک زبان مشترک 12 ساله داریم

   شریعتمداری با اشاره به اینکه با کرباسیان وزیر پیشنهادی وزارت اقتصاد و دارایی یک زبان مشترک 12 ساله داریم و بخش عمده‌ای از نیازهای حوزه اقتصادی کشور باایجاد هماهنگی‌ها رفع می‌شود، اضافه کرد: ثبات در اقتصاد یک امر الزامی است اما باید مراقب بود، تا این مسئله به‌سکون تبدیل نشود.

   **ایجاد تقاضا در بازار داخلی مهم‌ترین نیاز اقتصادی کشور در حوزه صنعت

   وزیر پیشنهادی وزارت صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه مهم‌ترین نیاز اقتصادی کشور در حوزه صنعت، معدن و تجارت ایجاد تقاضا در بازار داخلی است، که با قدرت خرید مردم ارتباط مستقیم دارد، تصریح کرد: نرخ بهره بانکی یک موضوع پیرامونی محسوب می‌شود، ولی کیست که نداند، تولید با نرخ بهره 36درصدی شدنی نیست.

   شریعتمداری با تاکید بر اینکه باید موانع پیش‌روی صادرات کشور بر‌طرف شود، بیان کرد: یک زمانی نرخ سود ارز ثابت بود، مشوق‌های صادراتی فراوان وجود داشت، اما امروز به قیمت آن زمان میزان حمایت‌های انجام شده در حد صفر است.

   وزیر پیشنهادی وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینکه یکی از تلاش‌‌هایی که بنده به آن اهتمام می‌ورزم، این است که فضای پیرامونی صنعت را باید باز کنیم، اضافه کرد: قدم‌هایی در زمینه سرمایه‌گذاری خارجی برداشته شده است، که باید بیشتر در این مسیر حرکت کنیم.

   شریعتمداری، با بیان اینکه باید موضوع جلب سرمایه‌گذاری خارجی را برای تولید کنندگان حل کنیم در غیر این صورت صنعت کشور خفه می‌شود، گفت: اگر تیم موجود پیشنهادی مشغول کار شوند، می‌توانیم با یک هماهنگی مناسب مشکلات را برطرف کنیم.

   وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت صحبت های خود خاطرنشان کرد: به دنبال این هستیم، تا تولید کنندگان برای شروع فعالیت خود تنها یک مجوز دریافت کند.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
Page created in 5.0413310527802 seconds.
memoryUsage : 32883Kb