• تاریخ خبر: ۲۲ مرداد ۱۳۹۶
   زمان خبر: 09:26
   دبیرکل اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات معدنی:

   شریعتمداری بهترین انتخاب آقای روحانی در دولت دوازهم است / وزیر پیشنهادی با مشورت تصمیم گیری می کند

   دبیرکل اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات معدنی گفت: شریعتمداری بهترین انتخاب آقای روحانی در دولت دوازهم است .سوابق فرد معرفی شده برای وزارت صنعت معدن و تجارت نشان می دهد ایشان با مشورت تصمیم گیری می کند.
   شریعتمداری بهترین انتخاب آقای روحانی در دولت دوازهم است / وزیر پیشنهادی با مشورت تصمیم گیری می کند

   به گزارش شاتا از ایمیدرو، کامران وکیل اظهار داشت: در تجربه ای که با ایشان در یک شرکت معدنی داشتیم، ایشان را بسیار با حوصله و با فراصت یافتم به طوری که اگر به ایشان 100 صفحه گزارش ارائه شود، با دقت و حوصله کل آن را می خواند و ایرادات علمی و حتی ویرایشی آن را گرفته و تجزیه و تحلیل می کند. چنانچه در حوزه فولاد، مس، سرب و روی و غیره تصمیمی بگیرد، تا از همه جزئیات آن و رصد تجربیات گذشته و ماحصل تصمیمات قبلی مطلع نشود و به طور دقیق به تجزیه و تحلیل آن نپردازد، تصمیمی نمی گیرد.
   وی ادامه داد: تصمیمات ایشان با علم، آگاهی، مشورت و با تسلط کافی انجام می شود.
   دبیرکل اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات معدنی خاطرنشان کرد: آقای شریعتمداری برخلاف دیدگاه برخی افراد که معتقدند ایشان در بخش معدن کار نکرده، در حوزه سنگ های تزئینی، مس و غیره فعالیت داشته است.

    

   اشتراک گذاری در فارس توییتر   اشتراک گذاری در کلوب   اشتراک گذاری در کلوب   اشتراک گذاری در افسران اشتراک گذاری در google+ اشتراک گذاری در telegram