• "شریعتمداری" امین نظام و رهبری است/ پویایی وزارت صنعت، معدن و تجارت با حضور "شریعتمداری"

   عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی مطرح کرد:

   "شریعتمداری" امین نظام و رهبری است/ پویایی وزارت صنعت، معدن و تجارت با حضور "شریعتمداری"

   "شریعتمداری" امین نظام و رهبری است/ پویایی وزارت صنعت، معدن و تجارت با حضور "شریعتمداری"

   عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گزینه پیشنهادی وزارت صنعت، معدن و تجارت را امین نظام و رهبری توصیف کرد و گفت: حضور شریعتمداری می‌تواند یک پویایی، تحرک و انرژی مثبتی در وزارت صنعت، معدن و تجارت ایجاد کند.

   غلام محمد زارعی در گفت و گو با شاتا، گزینه پیشنهادی وزارت صنعت، معدن و تجارت را نیروی امین نظام و رهبری توصیف کرد و گفت: با توجه به تجارب بسیار موفق و ارزشمندی که آقای شریعتمداری در مسئولیتهای مختلف برای خدمت به جامعه و نظام جمهوری اسلامی داشتند، امیدواریم برای تصدی منصب جدید نیز از حمایت همه جانبه نمایندگان مجلس شورای اسلامی برخوردار شود و این مسئولیت مهم را با موفقیت به پیش ببرد.

   رییس مجمع نمایندگان استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به جایگاه مهم وزارت صنعت، معدن و تجارت در امر تولید، اشتغال و صادرات اظهار کرد: با تجارب، تعهد و دلسوزی که  در محمد شریعتمداری سراغ دارم این وزارتخانه با حضور ایشان می تواند نقش آفرینی مهمی  در راستای اهداف  و سیاستهای کلی نظام ایفا کند.
   زارعی با عنوان کردن این موضوع که حضور شریعتمداری می تواند یک پویایی، تحرک و انرژی مثبتی در وزارت صنعت، معدن و تجارت ایجاد کند، گفت: با حضور شریعتمداری انسجام، هماهنگی و همدلی در راستای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی در حوزه تولید و اشتغال در مجموعه وزارت صنعت، معدن و تجارت به وجود خواهد آمد.
   نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی در پایان با تأکید بر تقویت حوزه بازرگانی و تجارت اظهار کرد: با تقویت حوزه بازرگانی و تجارت و استفاده حداکثری از تمامی ظرفیت‌ها به افزایش صادرات غیرنفتی و مثبت شدن تراز تجاری کشور باید مورد توجه ویژه ای قرار بگیرد.
   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
Page created in 3.3366210460663 seconds.
memoryUsage : 32976Kb