• تاریخ خبر: ۲۲ شهریور ۱۳۹۶
   زمان خبر: 09:01

   حضور متفاوت ایران در نمایشگاه بین‌المللی صنایع غذایی روسیه

   بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع غذایی روسیه "WORLD FOOD MOSCOW "با حضور 45 شرکت ایرانی افتتاح شد.
   حضور متفاوت ایران در نمایشگاه بین‌المللی صنایع غذایی روسیه


     به گزارش شاتا از سازمان توسعه تجارت ایران، رایزن بازرگانی ایران در مسکو گفت: ایران در این نمایشگاه در میان 10 پاویون برتر حضور دارد که متشکل از 45 شرکت در قالب 34 غرفه است.
   فرهاد پرند،  افزود: این نمایشگاه امسال با محوریت صنایع غذایی دریایی و در 12 بخش مختلف و با حضوربیش از یک هزار و 800غرفه  از 63   کشور جهان تشکیل شده است.
   پرند اظهار داشت: پاویون ایران که با مجوز و حمایت ویژه سازمان توسعه تجارت ایران راه اندازی شده است تلاش دارد در سطح قابل قبولی به معرفی توانمندی‌های تولیدی و صادراتی بخش کشاورزی و غذایی کشور بپردازد.
    گفتنی است، در حاشیه این نمایشگاه علاوه بر ملاقات هیأت تجاری ایران به سرپرستی رایزن بازرگانی ایران در مسکو با عبیدینوف، رئیس شورای بازرگانان روسیه و نایب رئیس اتاق باررگانی مسکو، چهارمین همایش و کنفرانس فرصت‌های تجاری و سرمایه‌گذاری ایران در روسیه نیز با حضور شرکت‌های ایرانی و روسی برگزار می‌شود که بیش از 60 شرکت ایرانی و 100 شرکت روسی در آن حضور خواهند داشت.

    

   اشتراک گذاری در فارس توییتر   اشتراک گذاری در کلوب   اشتراک گذاری در کلوب   اشتراک گذاری در افسران اشتراک گذاری در google+ اشتراک گذاری در telegram