• 21 واحد تولیدی جنوب کرمان برای دریافت تسهیلات رونق تولید به بانک ها معرفی شدند

   21 واحد تولیدی جنوب کرمان برای دریافت تسهیلات رونق تولید به بانک ها معرفی شدند

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان از معرفی 21 واحد تولیدی و طرح نیمه تمام به بانک های استان جهت دریافت تسهیلات رونق ازابتدای سال تاکنون تولید خبر داد.

   به گزارش شاتا محمود اسکندری نسب ارزش این تسهیلات را  172.5 میلیارد ریال اعلام کرد.
   وی افزود: این طرح با تأکید ویژه دولت از سال گذشته، جهت استمرار رونق تولید، حفظ اشتغال فعلی، ‌ایجاد اشتغال جدید و افزایش رشد اقتصادی کشور جهت اجرا به دستگاه های اجرایی و بانک ها ابلاغ شده است.
   وی ادامه داد: امسال نیز طی ابلاغ جدید علاوه بر اعطای تسهیلات به طرح های در حال ساخت با پیشرفت فیزیکی بالای 60درصد و همچنین واحدهایی که نیاز به سرمایه در گردش جهت راه اندازی مجدد دارند، اعطای تسهیلات نوسازی خطوط فرسوده برخی از صنایع نیز برای کاهش مصرف انرژی، تولید محصول کیفی، رعایت مسائل زیست‌ محیطی و کاهش قیمت تمام‌شده که جملگی جزو پروژه‌های اقتصاد مقاومتی است، اجرایی خواهد شد.
   اسکندری نسب افزود : از 21 طرح و واحدتولیدی تصویب شده از ابتدای امسال ، 14 مصوبه به ارزش 122.5 میلیارد ریال به تسهیلات سرمایه ثابت و 18 مصوبه به ارزش 50  میلیارد ریال نیز به تسهیلات سرمایه در گردش اختصاص دارد که با پرداخت تسهیلات به این واحدها زمینه اشتغال 240 نفر فراهم خواهد شد.

   به گفته وی تا کنون 58 واحد تولیدی متقاضی تسهیلات در سامانه بهین یاب ثبت نام کرده اند که از این تعداد پرونده 47 واحد در مرحله بررسی کارگروه قرار دارد و21 واحد تولیدی به بانک های عامل معرفی شده است.
   لازم به ذکر است در سال گذشته از محل تسهیلات رونق تولید به 50 طرح و واحد صنعتی و معدنی مبلغی بالغ بر 425 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شد که زمینه توسعه بیشتر صنایع منطقه را فراهم کرد..

    

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
Page created in 1.5658729076385 seconds.
memoryUsage : 32219Kb