• 14 دستگاه برتر وزارت صنعت ،‌معدن و تجارت از سوی شریعتمداری تقدیر شدند

   با ارزیابی در جشنواره شهید رجایی؛

   14 دستگاه برتر وزارت صنعت ،‌معدن و تجارت از سوی شریعتمداری تقدیر شدند

   14 دستگاه برتر وزارت صنعت ،‌معدن و تجارت از سوی شریعتمداری تقدیر شدند

   14 دستگاه زیر مجموعه وزارت صنعت ،‌معدن و تجارت به عنوان دستگاه برتر در جشنواره شهید رجایی انتخاب شدند و طی مراسمی لوح تقدیر خود را از شریعتمداری وزیر صنعت ،‌معدن و تجارت و رییس ستاد جشنواره شهید رجایی دریافت کردند.

   به گزارش شاتا صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک  با کسب بیشترین امتیاز دستگاه برتر شناخته و شرکت سهامی  نمایشگاههای جمهوری اسلامی ایران حائز تقدیر شناخته شد.
   از بین سازمانهای صنعت ،‌معدن و تجارت استانی سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت کرمانشاه ، خراسان جنوبی و زنجان دستگاه برتر شناخته شده و سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان یزد نیز که در رشد عملکردی نسبت به سال قبل بیشترین امتیاز را داشته تقدیر شد.
   ‌همچنین معاونت طرح و برنامه ،‌ معاونت آموزش پژوهش و فناوری ، مرکز نوسازی و تحول اداری ، ‌اداره  کل ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات و اداره کل پشتیبانی  و اداره کل منابع انسانی و رفاه ، دفتر هماهنگی هیاتهای رسیدگی به تخلفات اداری و صندوق ضمانت صادرات ایران 14 دستگاه برتری بودند که امروز لوح تقدیر خود را از وزیر صنعت ،‌معدن و تجارت  دریافت کردند.
   گفتنی است دستگاههای برتر تقدیر شده در بین دستگاههای اجرایی وابسته و سازمانهای مستقل وزارت صنعت،معدن و تجارت و بر اساس ارزیابی در شاخصهای عمومی و اختصاصی مرتبط  با تعیین سازمانهای برتر در قالب جشنواره شهید رجایی سال 1396 توسط مراجع ذیربط مشخص و تقدیر شدند.

   خبرنگار : منصوره قنبری

    

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
Page created in 2.2961390018463 seconds.
memoryUsage : 33062Kb