• بسته‌ حمایتی صحا برای شرکت‌های ایرانی حاضر در نمایشگاه جیتکس 2017

   بسته‌ حمایتی صحا برای شرکت‌های ایرانی حاضر در نمایشگاه جیتکس 2017

    بسته‌ حمایتی صحا برای شرکت‌های ایرانی حاضر در نمایشگاه جیتکس 2017

   شرکت‌های ایرانی فعال در صنایع الکترونیک، چنانچه در مذاکرات خود با شرکت‌های خارجی حاضر در نمایشگاه جیتکس 2017 موفق به سرمایه‌گذاری مشترک(joint venture) شوند و یا برای محصولات تولیدی خود موفق به فراهم کردن زمینه‌های صادراتی شوند، می‌توانند از تسهیلات با نرخ ترجیحی صحا بهره‌مند شوند.

   به گزارش شاتا، با آغاز هفته فناوری در مرکز تجارت جهانی دوبی به عنوان بزرگترین جشنواره ارتباطات و فناوری اطلاعات (ICT) در خاورمیانه، صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) به عنوان یکی از صندوق‌های قدیمی حمایتی در نمایشگاه جیتکس 2017 حضور پیدا کرد.
   نمایشگاه جیتکس بزرگترین رویداد فناوری اطلاعات و ارتباطات در خاورمیانه است که از سال 1981 میلادی، همه ساله در کشور امارات متحده عربی و شهر دوبی به عنوان یکی از مراکز عمده بهره‌برداری از فناوری‌های نوین و نوآوری پویا برگزار ‌می‌شود.
   جیتکس 2017 به دنبال معرفی روندهای خلاقانه صنعتی برای شکل دهی به کسب و کارهای فناورانه، شناسایی ابزارهای افزایش بهره وری و فناوری های آینده برای کسب و کارها است. 
   این نمایشگاه شامل بخش‌های تولید هوشمند، بخش عمومی، زنان در فناوری، مراقبت‌های بهداشتی، تأمین مالی، آموزش، خرده فروشی، شهرهای هوشمند و بازاریابی دیجیتال است.
   در نمایشگاه جیتکس 2017 مدیران و کارشناسانی از صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) جهت اطلاع رسانی خدمات و تسهیلات صحا حضور دارند.
   بر همین اساس شرکت‌های ایرانی فعال در صنایع الکترونیک، چنانچه در مذاکرات خود با شرکت‌های خارجی حاضر در نمایشگاه جیتکس 2017 موفق به سرمایه‌گذاری مشترک(joint venture) شوند و یا برای محصولات تولیدی موفق به فراهم کردن زمینه‌های صادرات شوند، می توانند از تسهیلات با نرخ ترجیحی صحا بهره‌مند شوند.
   پیش از این هم بر اساس توافق صحا و اتاق بازرگانی ایران، شرکت‌های حوزه الکترونیک می‌توانستند جهت حضور در پاویون ملی فناوری اطلاعات ایران در این نمایشگاه از تسهیلات ارزان قیمت صحا با نرخ زیر ۱۰ درصد استفاده کنند.
   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
Page created in 2.273001909256 seconds.
memoryUsage : 32706Kb