• تقدیر از قائم مقام وزیر در امور تولید به عنوان برگزیده جشنواره شهید رجایی

   تقدیر از قائم مقام وزیر در امور تولید به عنوان برگزیده جشنواره شهید رجایی

   تقدیر از قائم مقام وزیر در امور تولید به عنوان برگزیده جشنواره شهید رجایی

   دکتر رحمانی قائم مقام وزیر در امور تولید به عنوان یکی برگزیده در جشنواره شهید رجایی انتخاب شد و در مراسمی لوح تقدیر خود را از محمد شریعتمداری دریافت کرد.

   به گزارش شاتا، دکتر رحمانی به دلیل اجرای طرح رونق تولید و تلاش برای احیای واحدهای راکد و نیمه راکد در این جشنواره برگزیده شد.
   گفتنی است ، معاونت آموزش پژوهش و فناوری ، مرکز نوسازی و تحول اداری ، ‌اداره  کل ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات و اداره کل پشتیبانی  و اداره کل منابع انسانی و رفاه ، دفتر هماهنگی هیاتهای رسیدگی به تخلفات اداری و صندوق ضمانت صادرات ایران 14 دستگاه برتری بودند که با ارزیابی در جشنواره شهید رجایی به عنوان دستگاه برتر معرفی شدند و  لوح تقدیر خود را از وزیر صنعت ،‌معدن و تجارت  دریافت کردند.
   شایان ذکر است که صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک  با کسب بیشترین امتیاز دستگاه برتر شناخته و شرکت سهامی  نمایشگاههای جمهوری اسلامی ایران حائز تقدیر شناخته شد.
   از میان سازمانهای صنعت ،‌معدن و تجارت استانی سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت کرمانشاه ، خراسان جنوبی و زنجان دستگاه برتر شناخته شده و سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان یزد نیز که در رشد عملکردی نسبت به سال قبل بیشترین امتیاز را داشته تقدیر شد. 
   گفتنی است دستگاههای برتر تقدیر شده در میان دستگاه‌های اجرایی وابسته و سازمانهای مستقل وزارت صنعت،معدن و تجارت و بر اساس ارزیابی در شاخصهای عمومی و اختصاصی مرتبط  با تعیین سازمانهای برتر در قالب جشنواره شهید رجایی سال 1396 توسط مراجع ذیربط مشخص و تقدیر شدند.

    

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
Page created in 2.4235210418701 seconds.
memoryUsage : 32702Kb