• ‌اداره کل ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات وزارت صنعت ،‌معدن و تجارت به عنوان دستگاه برتر جشنواره شهید رجایی تقدیر شد

   ‌اداره کل ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات وزارت صنعت ،‌معدن و تجارت به عنوان دستگاه برتر جشنواره شهید رجایی تقدیر شد

    ‌اداره کل ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات وزارت صنعت ،‌معدن و تجارت به عنوان دستگاه برتر جشنواره شهید رجایی تقدیر شد

   ‌اداره کل ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات به عنوان یکی از 14 دستگاه برتر وزارت صنعت ،‌معدن و تجارت در جشنواره شهید رجایی انتخاب شد و در مراسمی لوح تقدیر خود را از محمد شریعتمداری دریافت کرد.

   به گزارش شاتا،‌اداره  کل ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات،  معاونت طرح و برنامه ،‌ معاونت آموزش پژوهش و فناوری ، مرکز نوسازی و تحول اداری، اداره کل پشتیبانی  و اداره کل منابع انسانی و رفاه ، دفتر هماهنگی هیاتهای رسیدگی به تخلفات اداری و صندوق ضمانت صادرات ایران از جمله 14 دستگاه برتری بودند که با ارزیابی در جشنواره شهید رجایی به عنوان دستگاه برتر معرفی شدند و  لوح تقدیر خود را از وزیر صنعت ،‌معدن و تجارت  دریافت کردند.
   شایان ذکر است که صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک  نیز با کسب بیشترین امتیاز دستگاه برتر شناخته و شرکت سهامی  نمایشگاههای جمهوری اسلامی ایران حائز تقدیر شناخته شد.
   از میان سازمانهای صنعت ،‌معدن و تجارت استانی سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت کرمانشاه ، خراسان جنوبی و زنجان دستگاه برتر شناخته شده و سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان یزد نیز که در رشد عملکردی نسبت به سال قبل بیشترین امتیاز را داشته تقدیر شد. 
   گفتنی است دستگاههای برتر تقدیر شده در بین دستگاههای اجرایی وابسته و سازمانهای مستقل وزارت صنعت،معدن و تجارت و بر اساس ارزیابی در شاخصهای عمومی و اختصاصی مرتبط  با تعیین سازمانهای برتر در قالب جشنواره شهید رجایی سال 1396 توسط مراجع ذیربط مشخص و تقدیر شدند.
   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
Page created in 2.2900619506836 seconds.
memoryUsage : 32706Kb