• رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان خبر داد:

   فصلی نوین در روابط ایران و آذربایجان با تکمیل کریدور شمال– جنوب

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان گفت: با تکمیل کریدور شمال– جنوب، فصلی نوین در روابط ایران و آذربایجان گشایش خواهد شد

   به گزارش شاتا؛جلسه هماهنگی در خصوص پروژه راه آهن آستارا_آستارا به منظور رفع مشکلات با حضور مدیران ارشد راه آهن ایران و جمهوری آذربایجان، معاون استاندار و رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان، فرماندار و برخی از مدیران کل استان در آستارا برگزار شد.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان در این نشست گفت: با اتمام خط آهن قزوین– رشت– آستارا و تکمیل کریدور شمال – جنوب، فصلی نوین در روابط جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان ایجاد می شود.

   فرهاد دلق پوش ابراز کرد: همه مدیران استان گیلان بر این موضوع واقف هستند که با اتمام خط آهن قزوین– رشت – آستارا و تکمیل کریدور شمال – جنوب، فصلی نوین در روابط جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان ایجاد خواهد شد.

   وی ادامه داد: در کشور ما ضوابط و قوانین خاصی در بخش معدن و در بحث برداشت از معادن وجود دارد.

   وی با تاکید بر اینکه برای تسریع در تکمیل پروژه راه آهن آستارا – آستارا ، بسیاری از قوانین به دستور استاندار گیلان ، تسهیل شده است ، افزود: در حوزه صنعت ، معدن و تجارت استان همه رویه ها اصلاح، فرآیندها کاهش و در اسرع وقت کلیه مجوزها صادر شده است.

   دلق پوش با بیان اینکه پیمانکار پروژه باید از یک فرد آشنا به ضوابط و قوانین بهره مند شود، تصریح کرد: کارها و مسایل جزیی موجود ، باعث ایجاد وقفه در اجرای پروژه می شود لذا بایستی با پشتکار و همدلی امور را دنبال و پیگیری کرد.

   وی عنوان کرد: اراده کشور و استان بر این است که این مسأله حل شود و مدیران استانی برای این منظور در این جلسه حضور دارند که مجریان پروژه هیچ دغدغه ای را نداشته باشند. هر مشکلی باشد با همت زیر مجموعه مرتفع خواهد شد.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان در بخش پایانی سخنان خود افزود: راه آهن بین المللی آستارا – آستارا و راه آهن قزوین – رشت – آستارا مهمترین و پر اهمیت ترین پروژه حال حاضر استان گیلان می باشد که باید در بازه زمانی تعیین شده با اولویت به بهره برداری برسد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
Page created in 2.5668268203735 seconds.
memoryUsage : 46445Kb