• رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل اعلام کرد:

   پرداخت تسهیلات رونق تولید به 34 واحد تولیدی استان اردبیل از ابتدای سال تاکنون

   پرداخت تسهیلات رونق تولید به 34 واحد تولیدی استان اردبیل از ابتدای سال تاکنون

   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: طرح رونق تولید امسال نیز با جدیت دنبال شد و در این راستا حدود 34 واحد تولیدی متقاضی استان از این تسهیلات بهره مند شدند.

   به گزارش شاتا، سیدحامد عاملی درخصوص پرداخت تسهیلات رونق تولید به واحدهای صنعتی و تولیدی در سطح استان تصریح کرد: سال گذشته طرح رونق تولید را براساس سیاست‌های دولت تدبیر و امید اجرا کردیم که در راستای آن، 134 واحد تولیدی حدود 143 میلیارد تومان تسهیلات دریافت کردند.

   وی افزود: حدود 31 واحد از 134 واحدی که تسهیلات به آنها پرداخت شد به صورت کاملاً راکد بودند که با پرداخت این تسهیلات وارد چرخه تولید شدند و دوباره فعالیت خود را از سر گرفتند.

   عاملی ادامه داد: حدود 55 واحد نیز نیمه فعال بودند که پرداخت 41 میلیارد تومان تسهیلات به این واحد‌ها منجر به افزایش تولید و اشتغالزایی در آن‌ها شد. در مجموع با اجرای این طرح در سال گذشته حدود 450 اشتغال جدید در واحدهای تولیدی برخوردار از تسهیلات به وجود آمد.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل یادآور شد: براساس بررسی‌های کمیته نظارت استان 61 واحد تولیدی اردبیل مشکل مالی داشتند و اگر این تسهیلات برای واحدهای مذکور پرداخت نمی شد، قطعاً به حالت راکد درمی آمدند. از سوی دیگر حدود 4 هزار و 300 مورد تثبیت اشتغال از طریق اجرای این طرح انجام گرفت.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
Page created in 2.0349440574646 seconds.
memoryUsage : 46445Kb