• تسهیل و تسریع در خدمات رسانی به واحدهای صنعتی مستقر در شهرک ها در اولویت باشد

   در نشست مشترک مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران با مدیران شهرکهای صنعتی تاکید شد :

   تسهیل و تسریع در خدمات رسانی به واحدهای صنعتی مستقر در شهرک ها در اولویت باشد

   تسهیل و تسریع در خدمات رسانی به واحدهای صنعتی مستقر در شهرک ها در اولویت باشد

   در جلسه مشترکی که با حضور مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران و اعضای هیات مدیره شرکتهای خدماتی شهرک صنعتی دولتی پرند و شهرک صنعتی غیردولتی زاگرس و قدس برگزار شد ضمن بررسی مشکلات و موانع موجود بر ارائه راهکارهای اجرایی جهت تسهیل و تسریع در خدمات رسانی به واحدهای صنعتی مستقر در این شهرکها تاکید شد.

   به گزارش شاتا در این نشست مشترک در خصوص شهرک صنعتی پرند مقررشد، هیات مدیره شرکت خدماتیشهرک صنعتی پرند در یک بازه زمانی مشخص ضمن همکاری لازم با مسئولین شرکت شهرکهای صنعتی استان تهران برنامه‌ریزی و اقدامات لازم جهت به ظرفیت رساندن حداقل 100 واحد صنعتی مستقر در شهرک صنعتی پرند را بعمل آورد .

   همچنین مقرر گردید شرکت شهرکهای صنعتی استان ‌تهران نیز ‌با هماهنگی و همکاری معاونت فنی سازمان پیگیری لازم را از طریق مجاری مربوطه و معاونت آبفای وزارت نیرو برای تامین کسری آب مورد نیاز شهرک صنعتی از وزارت نیرو انجام دهد .

   اصلاح و بازسازی شبکه جمع آوری فاضلاب شهرک صنعتی ، بهره گیری از پساب تصفیه خانه فاضلاب مرکزی شهرک و بررسی و انجام مطالعات طرح استحصال مجدد آب از پساب صنعتی نیز از دیگر تصمیمات این نشست بود.

   در خصوص شهرک صنعتی غیردولتی زاگرس- قدس نیز مقررشد، با توجه به مصوبه اخیر هیات وزیران درخصوص صدور پروانه بهره برداری شهرک صنعتی غیر دولتی برای مناطق صنعتی موضوع مصوبه مذکور بویژه شهرک صنعتی زاگرس-قدس ,‌شرکت استانی با هماهنگی استانداری تهران و استفاده از ظرفیت کارگروه زیربنایی نسبت به تعیین حدود و تهیه نقشه های UTM اقدام لازم را بعمل آورند .

   همچنین مقرر گردید هیات مدیره شرکت خدماتی با هماهنگی شرکت استانی پیگیری لازم را برای اخذ بخشی از مالیات بر ارزش افزوده دریافتی از واحدهای صنعتی را جهت تکمیل و ایجاد زیرساخت های شهرک صنعتی فوق بعمل آورد .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
Page created in 2.8270750045776 seconds.
memoryUsage : 43214Kb