• رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان خبر داد:

   توزیع کالاهای اساسی با نرخ مصوب در نمایشگاه بهاره خوزستان

   توزیع کالاهای اساسی با نرخ مصوب در نمایشگاه بهاره خوزستان

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان گفت: در راستای کنترل قیمت ها در بازار در ایام پایانی سال ، کالاهای اساسی از جمله تخم مرغ، مرغ ، گوشت و برنج به صورت مویرگی در مناطق محروم و پرجمعیت تزریق می شود.

   به گزارش شاتا، سید نوراله حسن زاده در جلسه کارگروه تنظیم بازار استان خوزستان با بیان این مطلب، تصریح کرد: در نمایشگاه بهاره امسال نیز کالاهای اساسی از جمله برنج ، گوشت و تخم مرغ و مرغ با نرخ مصوب توزیع خواهد شد و مردم می توانند برای تهیه اقلام مورد نیاز خود به نمایشگاه بهاره مراجعه کنند.

   وی با اشاره به برگزاری منظم جلسات تنظیم بازار استان افزود: هم اکنون توزیع تخم مرغ در استان خوزستان به صورت یک روز در میان و به صورت سیار و با حمل کامیون درمیان سوپر مارکت ها و فروشگاهها انجام می شود که به همین منظور در شهرستان اهواز 30 کامیون سردخانه دار این توزیع را انجام می دهند.

   حسن زاده با اشاره به توزیع برنج نیز در سطح استان بیان کرد : با توجه به اینکه زائقه مردم خوزستان مصرف برنج نوع 1121 می باشد مقرر گردیده مازاد بر 700 تن سهمیه استان 400 تن دیگر جهت توزیع و تزریق در بازار دریافت شود .

   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان خوزستان در ادامه با اشاره به توزیع میوه در ایام پایانی سال نیز گفت : هم اکنون تمام سهمه میوه ایام پایانی سال دریافت و در چهار سرخانه اهواز ، دزفول و شوشتر ذخیره شده است که در این خصوص 120 غرفه توزیع میوه پیش بینی شده است همچنین با هماهنگی های صورت گرفته مقرر گردیده توزیع میوه ایام پایانی سال در اهواز با واحد های صنفی باشد .

   حسن زاده افرود : توزیع میوه از امروز با 15 در صد زیر قیمت بازار آغاز می شود .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: