• از زمان شروع طرح طرح نظارتی ویژه نوروز 97 ؛

   بیش از 26 هزار بازرسی از واحدهای صنفی استان اردبیل انجام شد

   بیش از 26 هزار بازرسی از واحدهای صنفی استان اردبیل انجام شد

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: از زمان شروع طرح نظارتی ویژه نوروز 97 در این استان ( همزمان با سراسر کشور) 26 هزار و 120 مورد بازرسی به ثبت رسیده است.

   به گزارش شاتا، سید حامد عاملی با بیان این مطلب، افزود: با گذشت 40 روز از اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز 97 ، 254 مورد گزارش مردمی از تخلفات بازار استان که از طریق سامانه ارتباطی 124 به ثبت رسیده مورد بررسی قرار گرفته است.

   وی تصریح کرد: در پی تماس با سامانه ارتباطی ۱۲۴ سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان، بازرسان در کوتاه‌ترین زمان ممکن به محل گزارش مراجعه کرده و تخلفات را بررسی می‌کنند.

   عاملی افزود: از تعداد گزارش مردمی ذکر شده 88 مورد متخلف شناخته شده و 164 مورد نیز فاقد تخلف شناسایی شده است و 2 مورد نیز در دست بررسی و رسیدگی است.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت : در جریان بازرسی‌ها ، 522 پرونده به ارزش 2 میلیارد و 947 میلیون و 889 هزار و 809 ریال پس از تکمیل جهت انجام مراحل قانونی و رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

   عاملی با بیان اینکه بازرسی‌ها به صورت دوره‌ای همچنان تداوم دارد، اضافه کرد: انتظار می‌رود شهروندان نیز در صورت مشاهده تخلف در فروش کالا مراتب را از طریق سامانه ارتیاطی 124در اردبیل و شهرستانهای تابعه اطلاع دهند تا در سریعترین زمان ممکن رسیدگی شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: