• رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان خبر داد:

   پرداخت حدود ۴ هزار میلیارد ریال تسهیلات به ۱۷۲ واحد صنعتی

   پرداخت حدود ۴ هزار میلیارد ریال تسهیلات به ۱۷۲ واحد صنعتی

   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: از ابتدای سال ۹۶ تا کنون ۳هزار و 900 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به ۱۷۲ واحد تولیدی و صنعتی استان پرداخت شده است.

   به گزارش شاتا ، بهروز اسودی در یکصد و هفتمین جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان گفت: از سال گذشته تا کنون به ۸۴۸ واحد تولیدی استان به ارزش بیش از ۵ هزار میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است که ۳هزار و ۹۰۰ میلیارد ریال مربوط به بخش صنعت و یک هزار و ۱۰۰ میلیارد ریال مربوط به بخش کشاورزی است.

   وی افزود: ۵۵ درصد از سهم تسهیلات در استان پرداخت شده است که از بین بانکهای عامل ، بانک صنعت و معدن با ۱۶۷ درصد سهم پرداختی رتبه نخست و بانکهای صادرات ، سپه و تجارت در رتبه های بعدی قرار دارند.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان ادامه داد: از تعداد ۸۴۸ واحد دریافت کننده تسهیلات، ۴۲۰ واحد توسط بانک کشاورزی ، ۱۷۲ واحد توسط بانک ملی و مابقی توسط ۸ بانک عامل دیگر پرداخت شده است.

   اسودی با اشاره به دیگر دستور کار این نشست بیان کرد: در این جلسه با درخواست ۷ واحد تولیدی صنعتی و کشاورزی استان که در سامانه بهین یاب ثبت نام کرده اند موافقت و جهت دریافت تسهیلات به مبلغ ۷۵ میلیارد ریال به بانکهای عامل معرفی شدند.

   دبیر کارگروه رفع موانع تولید استان سمنان از بررسی مشکلات بانکی ، مالیات و تامین اجتماعی چهار واحد تولیدی فربد شیمی کار ، شیشه ایمنی کبیر ، ذغال سنگ وجمنو و صنایع روشنایی پارس سنگسر خبر داد و اذعان کرد: در بخش رفع موانع تولید کارگروه تا کنون مشکلات ۵۷۱ واحد تولیدی استان بررسی و در جهت رفع موانع ۱۳۸۹ مصوبه به تصویب اعضای کارگروه رسیده است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: