• 20 درصد از صنایع کشور در استان تهران قرار دارد/ اشتغال 800 هزار نفری در واحدهای صنعتی استان تهران

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران:

   20 درصد از صنایع کشور در استان تهران قرار دارد/ اشتغال 800 هزار نفری در واحدهای صنعتی استان تهران

   20 درصد از صنایع کشور در استان تهران قرار دارد/ اشتغال 800 هزار نفری در واحدهای صنعتی استان تهران

   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان تهران گفت: 17 هزار و 500 واحد صنعتی در این استان قرار دارند که حدود 20 درصد از صنایع کشور را از لحاظ تعدادی به خود اختصاص داده اند.

   به گزارش شاتا،یداله صادقی در جلسه وزیر صنعت،معدن و تجارت با کارآفرینان و صنعتگران فیروزکوه با بیان این مطلب،افزود: حدود 10 هزار مجتمع کارگاهی صنعتی و صنفی را در قالب شهرکهای صنعتی و صنفی خصوصی ساماندهی کردیم.

   وی با اشاره به اشتغال 800 هزار نفری در واحدهای صنعتی استان تهران،تصریح کرد: 400 هزار واحد صنفی داریم که 70 هزار واحد آن تولیدی و خدماتی هستند.

   صادقی با بیان اینکه حدود 150 واحد صنعتی در فیروزکوه وجود دارد،گفت: در این شهرستان 2 شهرک صنعتی جدید و قدیم وجود دارد که مهترین مشکلات شهرک صنعتی جدید،آب و زیر ساختهای مخابراتی است.

   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان تهران در پایان گفت:دو واحد تولیدی شیوا و سن ایچ که مورد بازدید وزیر صنعت،معدن و تجارت قرار گرفتند با سرمایه گذاری حدود 500 میلیون تومانی توسط بخش خصوصی ، زمینه اشتغال 250 نفر را فراهم کردند.

   گفتنی است که وزیر صنعت،معدن و تجارت امروز پنج شنبه از دو واحد تولیدی شیوا (تولیدکننده انواع شیرینی آردی و آدامس)و عالیفرد (سن ایچ) در شهرک صنعتی امیریه شهرستان فیروزکوه بازدید کرد و در جلسه کارآفرینان و صنعتگران این شهرستان حضور یافت.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: