• انعقاد قرار داد برگزاری دوره MBA با گرایش مدیریت فناوری و نوآوری میان سازمان مدیریت صنعتی و انجمن مدیریت فناوری ایران

   انعقاد قرار داد برگزاری دوره MBA با گرایش مدیریت فناوری و نوآوری میان سازمان مدیریت صنعتی و انجمن مدیریت فناوری ایران

   انعقاد قرار داد برگزاری دوره MBA با گرایش مدیریت فناوری و نوآوری میان سازمان مدیریت صنعتی و انجمن مدیریت فناوری ایران

   در نشست مشترکی قرار داد برگزاری دوره آموزشی MBA با گرایش مدیریت فناوری و نوآوری بصورت مشترک میان سازمان مدیریت صنعتی و انجمن مدیریت فناوری ایران منعقد شد.

   به گزارش شاتا، مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی در ابتدای این نشست تعاملی ضمن معرفی فعالیت های سازمان بیان کرد: سازمان مدیریت صنعتی دارای سبد محصولات و خدمات گستره و متنوعی می باشد از جمله در حوزه آموزش با دانشگاه های معتبر فرانسوی، آلمانی و کانادایی دوره های مشترک برگزار می کند و در حوزه مشاوره تاکنون بالغ بر 3 هزار پروژه مشاوره ای با دستگاه های اجرایی، سازمان ها و بنگاه های مختلف انجام داده است.

   وی اضافه کرد: همچنین انتشارات سازمان با چاپ و توزیع کتاب های تخصصی مدیریت، در حال حاضر به سمت موضوعات جدید مدیریتی، انقلاب صنعتی چهارم و موضوعات مدیریت نوآوری و فناوری های پیشرفته سوق پیدا کرده است که در تمامی این زمینه ها می توانیم با انجمن مدیریت فناوری ایران همکاری و تعامل داشته باشیم.

   کیانی بختیاری افزود: سازمان آمادگی دارد تا در حوزه رتبه بندی شرکت های برتر IMI100 و نیز برگزاری جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری با انجمن مدیریت فناوری ایران همکاری کند. علاوه بر این طراحی مدل های توسعه کسب و کار، را برای شرکت های دانش بنیان آغاز کرده ایم.

   مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی تصریح کرد: "مرکز کاریابی و توسعه اشتغال دانش‌آموختگان کشور" در سازمان مدیریت صنعتی آغاز به کار کرده است، هدف این است که با آموزش مهارت های خاصی به دانش آموختگان، اشتغال آنها را تضمین کنیم و در حال استفاده از ظرفیت های شبکه مدیران سازمان و سایر مراکز کاریابی در این زمینه هستیم. علاوه بر این توسعه شبکه نمایندگی های سازمان در کشورهای همسایه از برنامه هایی است که در دست اقدام داریم ، در این حوزه ها نیز می توانیم با انجمن مدیریت فناوری ایران مشارکت داشته باشیم.

   در این جلسه رییس انجمن مدیریت فناوری ایران نیز ضمن استقبال از همکاری های گسترده و برگزاری دوره های آموزشی MBA با گرایش مدیریت فناوری و نوآوری بصورت مشترک با سازمان مدیریت صنعتی، بیان کرد: دانشجویان این دوره ها نباید به محفوظات متکی باشند و ضمن ارایه داشته های خود باید با موردکاوی ها و تبادل تجربیات واقعی به ارتقاء دانش مدیریتی در زمینه فناوری و نوآوری دست یابند.

   منوچهر منطقی درخصوص دیگر زمینه های همکاری با سازمان مدیریت صنعتی افزود: سازمان مدیریت صنعتی در زمینه رتبه بندی شرکت های برتر دارای منابع اطلاعاتی قوی می باشد و انجمن مدیریت فناوری ایران نیز دارای بانک بزرگی از نخبگان حوزه فناوری است که می توانیم با همکاری یکدیگر زمینه حضور افراد نخبه در شرکت های برتر کشور را فراهم کنیم. علاوه بر این می توانیم با استفاده از بانک اطلاعاتی IMI100 و اطلاعات جهانی از وضعیت اقتصاد و صنایع و نیز اطلاعات وزارت صنعت، معدن و تجارت، و ترکیب این دیتاها، زمینه سیاست گذاری برای آینده صنایع را فراهم کنیم.

   در پایان این جلسه قرار داد برگزاری دوره های آموزشی MBA با گرایش مدیریت فناوری و نوآوری و نیز تفاهم نامه ای با موضوع همکاری و مشارکت در حوزه مدیریت فناوری و نوآوری در زمینه های برگزاری کنفرانس های ملی و بین المللی؛ برگزاری دوره های آموزشی؛ برگزاری جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری؛ انتشار کتاب و شبکه سازی ملی و بین المللی با امضای طرفین مبادله شد.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: