• ثبت نام 8هزار متقاضی در طرح فروش خودرو سایپا

   ثبت نام 8هزار متقاضی در طرح فروش خودرو سایپا

    ثبت نام 8هزار متقاضی در طرح فروش خودرو سایپا

   مدیر اطلاع رسانی سایپا از ادامه روند ثبت نام خودرو توسط متقاضیان خبر داد و به شاتاگفت: تاکنون تنها 16 درصد ثبت نام انجام شده و تا رسیدن به سقف 50هزار دستگاه ثبت نام ادامه دارد.

   خاکی، درخواست بالای مراجعین به سایت را باعث کندشدن روند ثبت نام دانست و افزود: توصیه می‌کنم کاربران صبر و شکیبایی داشته باشند و با توجه به مرحله‌ای بودن ثبت نام به سایت هجوم نیاورند تا هم برای سایت و هم خودشان مشکل ایجاد نشود.

   او در تشریح روند ثبت نام که صبح امروز آغاز شده است، گفت: در این طرح 50هزار خودرو عرضه خواهد شد. ثبت نام از ساعت 10 صبح امروز شروع شد و از صبح تاکنون 6میلیون بازدید از سایت صورت گرفته است.

   او با اشاره به مراجعات بیش از حد کاربران به سایت اضافه کرد: راس ساعت 10 صبح بیش از 700هزار نفر به صورت همزمان متقاضی ورود به سایت بودند. به همین دلیل یک سری مشکلات در سایت به وجود آمد که البته با توجه به تجربه پیشین شرکت در این مورد ثبت نام به صورت مرحله ای انجام شد. که هرکدام از این مراحل به فاصله یک ربع آغاز می شوند.

   به گفته خاکی، تا این لحظه بیش از 8هزار نفر موفق به ثبت نام شده اند.

   مدیر اطلاع رسانی سایپا با رد امکان سواستفاده از این شرایط ثبت نام گفت: ثبت نام بر اساس کدملی انجام می شود و هرکس تنها یک خودرو را می تواند ثبت نام کند و علاوه براین محدودیت سنی بالای 18سال هم قرار داده شده است و کسانی که خودروها را خریده اند تا 18ماه قادر به ثبت نام نیستند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: