• پرداخت تسهیلات به 630 طرح و واحد صنعتی در آذربایجان غربی

   پرداخت تسهیلات به 630 طرح و واحد صنعتی در آذربایجان غربی

   کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید با حضور معاون امور اقتصادی، اسکندری رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت، بانک های عامل و صاحبان واحدهای تولیدی و صنعتی استان آذربایجان غربی تشکیل شد.

   به گزارش شاتا، جعفر صادق اسکندری طی گزارشی از اقدامات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان گفت: در راستای حل مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی سطح استان و حمایت از تولید ملی از مجموع 630 طرح و واحد صنعتی مبلغ 900 میلیارد تومان توسط بانک های عامل پرداخت شده است.

   وی تصریح کرد: طی هماهنگی با سازمان تامین اجتماعی در خصوص حل مشکلات بیمه ای مجموع 386 فقره منجر به بخشودگی جرائم و تقسیط بدهی های بیمه ای شده است، ضمناً 360 فقره مفاصای حساب و تقسیط بدهی بیمه ای صادر شده است.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی افزود: از مجموع 119 طرح ثبت شده در سال 96 تعداد 95 واحد نیمه فعال، 10 واحد راکد و 14 واحد طرح نیمه تمام شناسایی شده و با پرداخت تسهیلات مذکور باعث اشتغال زایی 6 هزار و 394 نفر خواهدشد..

   وی ادامه داد: با برگزاری چندین جلسه 4جانبه بین بانک ها و واحدهای صنعتی و تولیدی مشکلات موجود این واحدها به صورت دقیق مورد بررسی قرار گرفت.

   اسکندری گفت: در این جلسه به مشکلات عمده 6 صنعتی و تولیدی با هماهنگی و همکاری بانک های عامل استان و دستگاه های اجرایی مرتفع گردید.

   وی ضمن تشکر از کلیه اعضای ستاد تسهیل و رونق تولید سطح استان خصوصاً استاندار، معاون هماهنگی و امور اقتصادی استاندار و مدیران بانک های عامل افزود: به کمک تمامی اعضای ستاد مذکور رونق تولید و حمایت از کالای ایرانی بایستی بیش از پیش می تواند به عینیت برسد.
   در ادامه جلسه صاحبان 6 واحد تولیدی و صنعتی مدعو به بیان مشکلات بانکی خود در حضور مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره بانک ملت پرداختند و مصوب گردید بانک های کشاورزی، توسعه تعاون، صنعت و معدن، ملی و ملت نهایت مساعدت در راستای استمهال تسهیلات بانکی آنها اعمال نمایند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: