• همزمان با طرح بازرسی و نظارت ویژه بازگشایی مدارس انجام شد:

   16 هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی و خدماتی آذربایجان شرقی

   16 هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی و خدماتی آذربایجان شرقی

   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: امسال از 15 شهریور تا 10 مهر همزمان با اجرای طرح ویژه بازگشایی مدارس ، بیش از 16هزار مورد بازرسی از واحدهای اقتصادی و خدماتی استان صورت گرفت.

   به گزارش شاتا،اسماعیل عطاپور افزود : از این تعداد بازرسی 2 هزار و ششصد مورد مربوط به واحدهای صنفی مشمول طرح بازگشایی مدارس نظیر کیف و کفش ، پوشاک مدارس و لوازم التحریر است .

   وی ادامه داد : در طول سال علاوه بر بازرسی های روزانه با توجه به مناسبت های مختلف طرح های ویژه بازرسی نظیر بازگشایی مدارس با هدف اعمال نظارت پیشگیرانه و جلوگیری از سوء استفاده احتمالی عرضه کنندگان برگزار می شود .

   وی اظهار داشت: انجام گشت های مشترک نقطه قوت طرحهای بازرسی در طول سال بشمار می رود و در ایام بازگشایی مدارس همکاری سازمان هایی نظیر آموزش و پرورش و بهزیستی کمک قابل توجهی در راستای کاهش تخلفات صنفی است .

   عطاپور ممانعت از فروش اجباری سایر اقلام نوشت افزار به همراه خریدهای ضروری ، جلوگیری از عرضه انواع اقلام نوشت ‌افزار تقلبی و غیراستاندارد وارداتی و برخورد قانونی با کالاهای قاچاق در سطح بازار، رعایت درج قیمت مصرف کننده کالاها و رعایت درصد سود مجاز در مقاطع عمده و خرده فروش و امثال آن را از دیگر موارد اجرای طرح نظارتی ویژه بازگشائی مدارس در بازار عنوان کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: