• صادرات 149میلیون دلارکالا از بازارچه‌های مرزی‌آذربایجان‌غربی

   صادرات 149میلیون دلارکالا از بازارچه‌های مرزی‌آذربایجان‌غربی

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌غربی گفت: هفت ماهه نخست امسال سهمیه واردات از بازارچه‌های مرزی آذربایجان‌غربی به 50 میلیون دلار رسید.

   به گزارش شاتا، جعفرصادق اسکندری با اشاره به آمار هفت ماهه مبادلات در بازارچه‌های مرزی استان اظهار داشت: امسال سهمیه واردات تخصیص یافته در مرز رازی خوی 15 میلیون دلار بوده و در این بازه زمانی دو میلیون و 668 هزار و 7 دلار صادرات و سه میلیون و 633 هزار و 805 دلار واردات از این مرز انجام شد.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌غربی گفت: از سوی دیگر سهمیه واردات تخصیص یافته در مرز ساری‌سوی ماکو 25 میلیون 418 دلار بوده و در این باره، کالایی به ارزش 20 میلیون و 714 هزار و 418 دلار وارد شد.

   وی تصریح کرد: سایر سهمیه واردات تخصیص یافته متعلق به بازارچه مرزی صنم بلاغی پلدشت، کیله سردشت، تمرچین پیرانشهر و سرو ارومیه بوده است.

   اسکندری با اشاره به اینکه در هفت ماهه نخست امسال سهم صادرات از بازارچه های مرزی استان 149 میلیون و 339 هزار و 660 دلار بوده است بیان کرد: سهم واردات نیز 24 میلیون و 556 هزار و 789 دلار بوده است.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌غربی افزود: امسال درصد واردات نسبت به سهمیه تخصیصی از بازارچه‌های مرزی استان آذربایجان‌غربی در مجموع 48 درصد بوده است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: