• اعطای تسهیلات قرض الحسنه به شناورسازها

   مدیرعامل‌صندوق توسعه صنایع دریایی:

   اعطای تسهیلات قرض الحسنه به شناورسازها

    اعطای تسهیلات قرض الحسنه به شناورسازها

   رضوانی در بازدید از واحدهای شناورسازی‌ استان گیلان از اعطای تسهیلات قرض الحسنه به شناورسازها خبرداد.

   به گزارش شاتا، مدیرعامل صندوق توسعه صنایع دریایی ضمن بازدید از کارخانجات سازنده شناورهای صیادی، تفریحی؛ با دغدغه‏ های این قشر بیش از پیش آشنا شد.

   رضوانی پس از بازدید از شرکتهای شناور سازی "دریا" و "خزر" عنوان کرد: با توجه به قرار گرفتن در این برهه خاص از زمان و نیاز به حضور فعال‏تر در عرصه ‏های تولید؛ بر مسئولیت های صندوق توسعه صنایع دریایی در راستای حمایت همه‏ جانبه از صنایع دریایی کشور افزوده شده و این صندوق سعی دارد بیش از پیش به این مهم پرداخته تا فعالان حوزه دریا با دلگرمی بیشتری فعالیت کنند و جامعه دریایی بتواند وظایف خود در دولت تدبیر و امید را به نحو احسن انجام دهد.

   مدیرعامل صندوق توسعه صنایع دریایی افزود: صندوق توسعه صنایع دریایی ضمن انعقاد تفاهم نامه با بانک رسالت، نسبت به پرداخت تسهیلات قرض ‏الحسنه به شناورسازها اقدام کرد که با استقبال خوب فعالان دریایی به ویژه صیادان بومی در استانهای ساحلی مواجه شده است.

   رضوانی در ادامه سفر خود از کارخانجات کشتی سازی شهدای هفت آذر ماه و واحد تولید تور ماهیگیری و طناب ریسمان شمال بازدید و طی نشست با مدیریت این واحدها دبه موضوعاتی نظیر حمایت از این واحد های صنفی پرداخته شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: