• رئیس سازمان صنعت قزوین:

   60 درصد مصوبات ستاد تسهیل قزوین مربوط به بانکها است

   60 درصد مصوبات ستاد تسهیل قزوین مربوط به بانکها است

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین گفت: 60 درصد مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان مربوط به بانکها و کمبود نقدینگی واحدهای تولیدی است.

   به گزارش شاتا، پرزحمت در چهارمین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری که به ریاست رئیس کل محترم دادگستری استان و با حضور دادستان ، معاون اقتصادی استاندار و مدیران استانی در محل سالن کنفرانس دادگستری استان برگزارشد، گفت: ستاد اقتصاد مقاومتی با هدف بررسی مسایل و مشکلات صنایع استان تشکیل شده و برای حل مشکلات واحدهای تولیدی نهایت تلاش خود را به کار می گیرد.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین گفت: طبق بررسی های انجام شده 60 درصد مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان مربوط به سیستم بانکی، 15 درصد مربوط به امور مالیاتی، 12 درصد به سازمان تامین اجتماعی و 13 درصد مربوط به سایر دستگاه های اجرایی است.

   وی گفت: اغلب واحدهای تولیدی استان با کمبود نقدینگی اعم از سرمایه در گردش، سرمایه ثابت و بازپرداخت تسهیلات دریافت شده مواجه هستند و حمایت سیستم بانکی نقش موثری در حل مشکلات آنها خواهد داشت.

   پرزحمت اضافه کرد: از سیستم بانکی انتظار می رود در این شرایط اقتصادی از تولید استان بیشتر حمایت کند تا واحدهای صنعتی استان با انگیزه بیشتری برای اشتغال و رونق اقتصادی استان تلاش کنند.

   وی گفت: در این جلسه مشکلات 2 واحد تولیدی استان بررسی و در جهت حل مشکلات واحد ها و بخشودگی جرائم بانکی تصمیم گیری و با مصوبه امروز ستاد واحد ایران چوب فعال و به چرخه تولید بر می‌گردد.

   پرزحمت در ادامه این جلسه گفت: برگزاری جلسه اقتصاد مقاومتی کمک به سرمایه گذاران استان می باشد که در جهت بهبود معیشت مردم و کارگران محترم می باشد.د

   حجت الاسلام قدرتی "رئیس کل دادگستری استان قزوین نیز در جلسه اقتصاد مقاومتی گفت: هدف از تشکیل ستاد اقتصاد مقاومتی حمایت قضایی از سرمایه گذاری و کمک به تولید می باشد.

   استان قزوین سه هزار و 600 واحد تولیدی، 15 شهرک و ناحیه صنعتی دارد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: