• رئیس سازمان صنعت استان مرکزی خبرداد:

   تولید بیل مکانیکی 26 تنی زنجیر دار برای اولین بار در کشور

   تولید بیل مکانیکی 26 تنی زنجیر دار برای اولین بار در کشور

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: درآیین افتتاح نمایشگاه دوازدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت، معدن و ابزارآلات اراک محصول جدید شرکت هپکو رونمایی شد.

   به گزارش شاتا ، محمد رضا حاجی پورضمن اعلام این خبر گفت: باتلاشهای صورت گرفته و پیگیری های سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی، شرکت هپکو پس از یک رکود مجددا باقدرت وارد عرصه تولید کشور شده و متخصصان و کارگران این شرکت به معنای واقعی کلمه فعل خواستن را صرف کرده و امروز شاهد رونمایی از جدیدترین محصول این شرکت هستیم .

   وی درخصوص محصول جدید هپکو گفت: محصول جدید این شرکت بیل مکانیکی 26 تنی زنجیری است که برای اولین بار در کشور تولید شده و توانایی کار در مناطق صعب العبور با تناژ بالا را دارد واین مهم توسط متخصصان و کارگران زحمتکش هپکو در مدت زمانی کوتاه تولید و امروز با حضور استاندار مرکزی و سفیر اتریش در ایران در دوازدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ، معدن وابزار آلات اراک رونمایی شد.

   مدیرعامل شرکت هپکو اراک نیزدر خصوص این محصول جدید گفت: تولید این محصول جدید با عنوان بیل مکانیکی چرخ زنجیره ای در دستور کار قرار گرفته و دستیابی به توان ساخت آن ظرفیتی مهم در این شرکت است.
   غلامرضا صادقیان افزود: این بیل مکانیکی دارای قدرت موتور 170 اسب بخار و حجم موتور6 هزار و 700 سی سی است و توان حفاری در عمق و ارتفاع 6 و نیم متر را دارد.
   وی توضیح داد: قدرت حفاری این بیل مکانیکی زنجیره ای به طول 10 و نیم متر و توان برش آن 170 کیلو نیوتن متر است.
   مدیرعامل شرکت هپکو اراک بیان کرد: ظرفیت این بیل مکانیکی 26 تن است در حالی که بیشترین ظرفیت بیل های مکانیکی در کشور 22 تن برآورد شده است.
   صادقیان اظهار داشت: طول بازوی این بیل مکانیکی 10 متر است و از مونیتورینگ پیشرفته برای تسهیل در امور حفاری برخوردار می باشد که تسهیلگری در کار ایجاد می کند.
   وی بیان کرد: این محصول جدید در حفاری های عمیق کاربری زیادی دارد و در حوزه های مختلف به ویژه فعالیت های معدنی از آن می توان استفاده های بهینه برد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: