• ۵۷هزار بازرسی از اصناف کهگیلویه و بویراحمد انجام شد

   ۵۷هزار بازرسی از اصناف کهگیلویه و بویراحمد انجام شد

   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت:از ابتدای سال جاری تاپایان ابان ماه ۵۷ هزار و۹مورد بازرسی از واحدهای صنفی تولیدی،توزیعی و خدماتی این استان انجام شده است.

   به گزارش شاتا،داریوش دیودیده رئیس صنعت،معدن و تجارت با اعلام این خبر افزود: طی این مدت هشت ماه، دو هزار و ۸۴۷مورد تخلف از واحدهای صنفی در رسته های مختلف شناسایی شده است.
   وی افزود:در این مدت ۸ ماه گذشته از سال جاری، دو هزار و ۱۹۷فقره پرونده تخلف صنفی در کهگیلویه و بویراحمد تشکیل و جهت صدور حکم به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.
   رئیس صنعت،معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد:این تعداد پرونده مربوط به گرانفروشی،کم فروشی و تقلب،عدم نصب قیمت در دید مشتریان ،عدم صدور صورتحساب،عدم ارائه خدمات،عدم رعایت مسائل بهداشتی،فروش کالای قاچاق و ....بوده است.
   دیودیده عنوان کرد:ارزش ریالی تخلفات صنفی از ابتدای سال تا پایان ابان ماه در استان ۳۷میلیارد و ۹۶۴میلیون ریال بوده است.
   رئیس صنعت،معدن و تجارت افزود: روزانه بازرسان ما در سطح شهر بازرسی نوبه ای دارند وهرگونه افزایش نرخ خودسرانه توسط متصدیان واحد های صنفی ،برای انها تشکیل پرونده داده و با قید فوریت به اداره کل تعزیرات حکومتی معرفی می شوند.
   وی از تمامی شهروندان محترم استان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف توسط واحدهای صنفی،مراتب را از طریق سامانه ستاد خبری ۱۲۴و یا بصورت حضوری تحویل دهند.
   رئیس صنعت،معدن و تجارت در پایان گفت:۳۷درصد از پرونده های تشکیل شده برای متخلفین صنفی مربوط به تماس های مردمی بوده که با سامانه ۱۲۴ تماس و گزارشات خود را ارائه دادن که جا داره از انها تقدیر کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: