• افتتاح کلینیک برند خراسان رضوی

   افتتاح کلینیک برند خراسان رضوی

   کلینیک برند انجمن مدیران صنایع خراسان رضوی با حضور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان 97 افتتاح شد.

   به گزارش شاتا،راضیه علیرضایی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در مراسم افتتاحیه این کلینیک، اظهارداشت: پایه گذاری یک نهاد برندسازی توسط انجمن مدیران صنایع خراسان، تغییر و تحولی جدی در اقتصاد و صنعت استان به وجود خواهد آورد و در پیشتازی استان در کشور در این حوزه کمک می نماید.

   وی افزود: به جرات می توان گفت که هیچ دانشگاهی در سطح کشور شرح و طرح درس خود را از آنچه که ما در فرایند گزینش و پرسشنامه ارزیابی برند برتر لحاظ کردیم و سال به سال بهبود دادیم مورد بازنگری و پیشرفت قرار نداده است.

   وی با بیان اینکه همایش برندینگ استانی، خود یک دانشگاه است، تصریح کرد: برند به صورت نهادینه در واحدهای تولیدی صنعتی استان وجود ندارد و کلینیک برند انجمن مدیران صنایع استان می بایست عارضه یابی کند و راهی برای رفع این مشکل ارائه دهد.

   علیرضایی تاکید کرد: ما در بدنه دولت از تمام امکانات خود برای حمایت از کلینیک برند استفاده خواهیم کرد.

   وی افزود: موضوع برند از گذشته مورد توجه سازمان صنعت قرار گرفته و برند با تمام زوایا به عنوان یک کار علمی و تشکلی بر عهده انجمن مدیران قرار گرفته وعلت انتخاب انجمن مدیران این است که این انجمن یک نهاد مداوم بر کار دائمی در رابطه با بهبود رویه‌های مدیریت و دیدگاه‌های مدیریتی است و رفتار آنان تداوم دارد و ارکان کار علمی در این انجمن بسیار قوی است.

   علیرضایی بیان کرد: در انجمن‌های صنفی نیز برندهایی وجود دارد که ارزیابی آنها در انجمن مدیران انجام می‌گیرد یعنی ما در شبکه توزیع و در حوزه‌های صنفی فرآیندهای حمایت از برند از تولید تا مصرف را حمایت می‌کنیم.

   وی گفت: این کلینیک ضروری است تا ارزیابی، عارضه‌یابی مدرن، مداومت علمی و پایگاه اجتماعی مورد اعتماد مردم را فراهم کند.

   وی افزود: این کلینیک آموزش‌هایی در بخش‌های حقوقی، بازاریابی، بازاریابی مدرن، تسهیل فرآیند ارتباط با برند، مشارکت برند، نحوه ارتباط برند با پیمانکاران، شبکه پیمانکاری و برون سپاری را خواهد داد. ما در بدنه دولت از تمام امکانات خود برا ی حمایت از این کلینیک استفاده خواهیم کرد.

   لازم به ذکر است در حاشیه این مراسم و در حضور مقامات استانی ، از دو طرح «مدرسه مهارت کسب و کار» و «سنجش نیروی متخصص(سنم)» انجمن مدیران صنایع خراسان، رونمایی شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: