• رصد کارتهای بازرگانی غیر تخصصی در استان قم

   رصد کارتهای بازرگانی غیر تخصصی در استان قم

   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان قم در جلسه ستاد تسهیل یکی از چالشهای مهم صادرات این استان را کارتهای‌ بازرگانی غیر تخصصی ا عنوان کرد و گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 152 میلیارد تومان تسهیلات به بخشهای صنعت و کشاورزی استان در قالب طرح رونق تولید پرداخت شده است

   به گزارش شاتا، محمود سیجانی با اشاره به روند مبارزه با احتکار اظهار کرد : بر اساس مصوبه سران قوا از این به بعد پیش از محکومیت افراد در مراجع قضایی در خصوص احتکار هیچ اطلاع رسانی در این خصوص صورت نمی گیرد.

   وی ادامه داد: کارت های بازرگانی غیر تخصصی در استان مورد رصد و پالایش قرار می گیرند و تا کنون 149 مورد کارت بازرگانی تجاری مورد رصد قرار گرفته و 41 مورد کارت بازرگانی نیز در استان تعلیق شده است .

   سیجانی با اشاره به بازدید از واحد های تولید استان اظهار کرد: از ابتدای سال تا کنون 24 جلسه بازدید از 134 واحد تولیدی دریافت کننده تسهیلات طرح رونق تولید در استان انجام شده است .

   این واحد ها 230 میلیارد تومان تسهیلات دریافت کرده اند و بر اساس بازدید صورت گرفته مشخص گردید 6 هزارو 774 شغل تثبیت و 404 شغل جدید در ای واحد ها ایجاد شده است .

   سیجانی در پایان افزود: یکی از نیازهای استان اتمام طرح های نیمه تمام با کمک بانک ها است و اولویت پرداخت تسهیلات در استان جهت اتمام طرح های نیمه تمام با پیشرفت بالای 60 درصد و نوسازی ماشین آلات است .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: