• نشست مشترک تولیدکنندگان و تشکلهای صنفی حوزه لوازم خانگی با وزیر صمت/ رحمانی اعلام کرد:کاهش 10 درصدی قیمت لوازم خانگی

   نشست مشترک تولیدکنندگان و تشکلهای صنفی حوزه لوازم خانگی با وزیر صمت/ رحمانی اعلام کرد:کاهش 10 درصدی قیمت لوازم خانگی

   نشست مشترک تولیدکنندگان و تشکلهای صنفی حوزه لوازم خانگی با وزیر صمت/ رحمانی اعلام کرد:کاهش 10 درصدی قیمت لوازم خانگی

   وزیر صنعت ، معدن و تجارت اعلام کرد: طی توافق با تولیدکنندگان لوازم خانگی قیمت ها حداقل ده درصد کاهش خواهند داشت .

   به گزارش شاتا، رضا رحمانی در نشست مشترک با تولید کنندگان و تشکلهای صنفی حوزه لوازم خانگی با اشاره به بالا رفتن قیمت مواد اولیه تولید افزود: با برنامه ریزی انجام شده دلال ها حذف می شوند و قیمت فولاد و پتروشیمی و .. هم حتما کاهش می باید .

   وزیرصنعت ، معدن وتجارت تاکید کرد:‌ تنها کسانی که دارای پروانه بهره برداری هستند مجاز به خرید مواد اولیه اند و در این زمینه روسای سازمانهای صنعت ،‌معدن و تجارت استانها نیز مسوولیت دارند.

   رحمانی با اشاره به پتانسیل های موجود در صنعت لوازم خانگی و برنامه ریزی برای توسعه تولیدات این صنعت تصریح کرد: هماهنگی های خوبی انجام شده است و امیدوارم با کاهش قیمت ها شاهد رونق در بازار باشیم.

   در این نشست مشترک نمایندگانی از اتحادیه لوازم خانگی واتاق بازرگانی و همچنین تعدادی از فعالان صنعتی نیز حضور داشتند که به بیان دغدغه ها و مشکلات موجود در این صنعت پرداختند.

   فعالان صنعتی ضمن استقبال از نشست مشترک با وزیرصنعت ، معدن وتجارت و توجه به مشکلات و چالش های صنعت لوازم خانگی گزارشی از ظرفیت ها و توانمندی های تولیدکنندگان این صنعت ارایه کردند.همچنین شرکت کنندگان بر کاهش قیمت برای افزایش تقاضا در بازار لوازم خانگی تاکید کردند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: