• 400 مصوبه دستاورد ستاد تسهیل در استان قم

   400 مصوبه دستاورد ستاد تسهیل در استان قم

   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گفت : از ابتدای طرح پرداخت تسهیلات رونق تولید در استان قم 41 جلسه اصلی و 60 کمیته فرعی در استان برگزار شده است که منجر به تصویب 400 مصوبه شده است .

   به گزارش شاتا محمود سیجانی در چهل و دومین جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان قم افزود: این جلسات تا کنون 400 مصوبه داشته که 57.2 درصد آن اجرایی گردیده است .

   سیجانی گفت : این مصوبات در گروه های زیربنایی ، تامین اجتماعی ، مالیاتی ، امور بانکی و محیط زیست بوده و در حال پیگیری می باشد که گروه زیر بنایی با 170 مصوبه بیشترین مقدار را به خود اختصاص داده است .

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت قم با اشاره به تفویض اختیار سفارش واردات کالا به مراکز استانها گفت : از ابتدای هفته جاری ثبت سفارش 140 واحد تولیدی تائید نهایی شده است ، در این طرح اولویت با مواد اولیه و قطعات و دستگاه های تولیدی می باشد که طبق مقررات ، مراحل ثبت سفارشات تائید نهایی میگردد.

   وی با اشاره به توافقنامه دو جانبه بین وزارت صمت و سازمان مدیریت برنامه ریزی خاطر نشان کرد : مبلغ 4500 میلیارد ریال تسهیلات یارانه ای در بخش صنعت سهم استان قم می باشد که متقاضیان می توانند از طریق سامانه بهین یاب جهت دریافت این تسهیلات ثبت نام نمایند .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: