• رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت:

   ۱۲۶میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در قزوین پرداخت شد

   ۱۲۶میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در قزوین پرداخت شد

   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان قزوین گفت: ۱۰۶ فقره تسهیلات به مبلغ ۱۲۶ میلیارد تومان از ابتدای امسال تاکنون برای رونق تولید در استان قزوین پرداخت شده است.

   به گزارش شاتا ، علی پرزحمت افزود: تاکنون ۲۴ جلسه اصلی به ریاست استاندارو معاونین و ۵۷ جلسه فرعی برگزار شده که دارای ۵۰۲ مصوبه برای ۳۱۵ واحد صنعتی و کشاورزی بوده است که از این مصوبات ۶۳.۲ مربوط به بانکها، ۷.۶ امور مالیاتی، ۱۰.۱ تامین اجتماعی و ۱۹.۱ مربوط به سایر دستگاهها بوده است.

   وی با بیان اینکه تاکنون ۵۲۸ فقره در خواست تسهیلات رونق تولید در استان قزوین ثبت شده که ۳۱۵ مصوبه در کارگره تسهیل و رفع موانع تولید استان صورت گرفته است ۱۰۶ فقره تسهیلات به مبلغ ۱۲۶ میلیارد تومان در ده ماهه امسال برای رونق تولید در استان قزوین پرداخت شده است.

   پرزحمت در پایان از تفویض اختیارات ثبت سفارش به استانها توسط وزارت صمت خبر داد و گفت:تاکنون ۹۸۰ ثبت سفارش در استان انجام شده که از این تعداد ۴۱۰ درخواست تایید و ۵۰درخواست رد و بقیه درخواست ها در دست بررسی است.

   دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان گفت:این درخواست ها برای تخصیص ارز نیمایی برای تولید بوده و استان قزوین حائز رتبه ۴ کشوری است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: