• ۳۰ هزار بازرسی از واحدهای صنفی استان زنجان انجام‌ شده است

   ۳۰ هزار بازرسی از واحدهای صنفی استان زنجان انجام‌ شده است

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: از ابتدای امسال تا کنون بیش از ۳۰ هزار بازرسی از واحدهای صنفی استان زنجان انجام‌ و دو هزار پرونده تشکیل‌ شده است.

   به گزارش شاتا، ناصر فغفوری افزود: در حوزه گوشت قرمز بر اساس بررسی‌های انجام‌ شده بخش عمده‌ای از دام سنگین استان از استان قزوین تأمین می‌شود و از ابتدای امسال تا کنون بیش از ۳۰ هزار بازرسی از واحدهای صنفی استان زنجان انجام‌گرفته و در این راستا توسط بازرسی ها دو هزار پرونده تشکیل‌ شده است.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان تأکید کرد: بازرسی از بازار تا پایان سال با قوت بیشتری انجام می‌شود تا امنیت و آرامش بازار حفظ شود و سامانه ۱۲۴ به‌صورت شبانه‌روزی برای دریافت شکایت‌های مردمی فعال است و مردم تخلفات واحدهای صنفی را به این سامانه گزارش کنند.

   وی بر افزایش نظارت بر بازار تأکید کرد و گفت: مردم باید در رفاه و آرامش باشند و سازمان صنعت و معدن با متخلفین برخورد جدی می‌کند.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان تصریح کرد: خوشبختانه همکاری اتاق اصناف، تعزیرات حکومتی و سازمان صنعت و معدن در برخورد با متخلفین و نظارت از بازار بسیار خوب است ولی باید این نظارت‌ها بیشتر شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: