• طی 10 ماهه سالجاری

   148 هزار بازرسی در حوزه اصناف و بازار در استان سیستان و بلوچستان انجام شد

    148 هزار بازرسی در حوزه اصناف و بازار در استان سیستان و بلوچستان انجام شد

   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان وبلوچستان گفت : از ابتدای سالجاری تا پایان دی ماه تعداد 148 هزار و 699 بازرسی در حوزه اصناف و بازار استان صورت پذیرفته که در همین ارتباط تعداد 5 هزار و 708 پرونده تخلف تشکیل و جهت صدور حکم به مراجع قضایی ارجاع گردیده است.

   به گزارش شاتا نادر میرشکار افزود : بازرسی های صورت پذیرفته طی 9 ماهه امسال جهت قاچاق کالا تعداد 16 هزار و 412 مورد در استان می باشد که در همین ارتباز تعداد 370 پرونده تخلف تشکیل شده است .

   میرشکار افزود : در بخش نظارت و بازرسی بر انبارها ، سردخانه ها و آرد و نان طی مدت 10 ماهه امسال تعداد 667 بازرسی از انبارها ، تعداد 30بازرسی از سردخانه ها ، تعداد 6 هزار و 682 بازرسی ها در بخش آرد و نان در سطح استان انجام شده است که در بخش آرد و نان طی این مدت تعداد 294 پرونده تخلف تشکیل و جهت رسیدگی به مراجع قانونی ارسال شده است .

   وی در ادامه در خصوص طرح های نظارتی تخصصی که طی10 ماهه امسال برگزار گردیده ، اعلام داشت : طرح های نظارتی تخصصی از جمله ویژه نوروز ، محصولات زارعی ، ماه مبارک رمضان ، مصالح ساختمانی ، طلا و جواهر ، بازگشایی مدارس ، قند و شکر ، حمل و نقل مسافر ، شب یلدا و قالیشویی برگزار شده است

   میرشکار ادامه داد : در بخش مشارکتهای مردمی و ستاد خبری طی مدت 10 ماهه سال 97 تعداد 3 هزار و 883 گزارش مردمی دریافت شده که از این تعداد 2 هزار و 586 مورد تلفنی ، تعداد 147 مورد کتبی ، تعداد 660 مورد حضوری ، تعداد 38 مورد از طریق پورتال و 452 مورد نیز از طریق پیامیگر سازمان اخذ شده است .

   وی افزود تمامی گزارشات دریافتی مربوط به گرانی بوده و هیچ گونه گزارش در خصوص کمبود کالا دریافت نگردیده و بیشترین این گزارشات مربوط به گاز ، لوازم خانگی ، سوخت ، خدمات لوله کشی گاز ، لوازم یدکی ، میوه و سبزیجات ، لبنیات ، نوشابه ، روغن ، گوشت ، تخم مرغ ، مرغ و ... می باشد .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: