• استاندار چهارمحال و بختیاری:

   هوشمندسازی صنایع دغدغه دولت

   هوشمندسازی صنایع دغدغه دولت

   استاندار چهارمحال وبختیاری گفت: هوشمندسازی و علمی کردن تولید در بخش صنایع از دغدغه های اصلی دولت است به همین دلیل دولت از طرحهای دانش بنیان حمایت می کند.

   به گزارش شاتا اقبال عباسی در آیین افتتاح یکی از طرحهای صنعتی دهه فجر در قطب صنعتی شهرکرد افزود: به روز رسانی فناوری ها در واحدهای صنعتی و نوسازی این واحدها از اولویتهای اصلی دولت در راستای ایجاد اشتغال پایداراست.

   وی به تحریم ها و دسیسه های دشمن برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: دولت اسلامی به پشتوانه مردم توانست در مقابل این ترفند و دسیسه ها استقامت کند.
   استاندار چهارمحال وبختیاری به حمایت نهادهای حمایتی و خیران در توسعه کشور همگام و همراه دولت اشاره کرد و گفت: عملکرد دولت و نظام اسلامی در بخش های مختلف قابل تقدیر است.
   وی گفت: 90 درصد زیرساختهای کشور بعد از پیروزی انقلاب اسلامی اچرایی شده است.
   به گفته عباسی ، مردم حق شناس کشور بار دیگر با حضور پرشور خود در راهپمایی 22 بهمن مشت محکم در دهان استکبار جهانی خواهند زد.
   نماینده مردم شهرستان بروجن در مجلس شورای اسلامی نیز در این آیین با اشاره به موقعیت استان که بین 2 استان صنعتی قرار دارد، افزود: باید از این ظرفیت برای توسعه استان به خصوص توسعه اشتغال و صنعت استفاده کرد.
   خدیجه ربیعی افزود: منابع خدادادی، نیروی انسانی و موقعیت جغرافیای استان سه مزیت برای توسعه همه جانبه استان است که باید از این سه ظرفیت به خوبی استفاده کرد.
   همزمان با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت 28 طرح صنعتی در استان چهارمحال وبختیاری افتتاح شد

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: