• فراخوان شناسایی فعالین حوزه دریایی کشور

   فراخوان شناسایی فعالین حوزه دریایی کشور

   فراخوان شناسایی فعالین حوزه دریایی کشور

   رییس دبیرخانه شورای عالی صنایع دریایی کشور اعلام کرد : این شورا در نظر دارد لیست تایید شده تولید کنندگان و عرضه کنندگان کالا و خدمات دریایی را در بخش های مرتبط منتشر کند .

   به گزارش شاتا سیامک سید مرندی افزود : به منظور اجرای قانون حد اکثر استفاده از توانمندی داخلی ، طرح کشوری شناسایی و ارزیابی توان کمی و کیفی فعالین داخلی حوزه دریایی از ابتدای بهمن ماه سال جاری آغاز شده است .

   وی اضافه کرد :‌هدف از این اجرای این طرح معرفی و به کارگیری تولید کنندگان وعرضه کنندگان معتبر و صلاحیت دار کالا و خدمات دریایی در انجام پروژه های بزرگ دریایی کشور مانند طرح تحول صنعت دریایی و طرح جایگزینی شناورهای ناوگان سنتی و فرسوده کشور است.

   سید مرندی تصریح کرد : ارزیابی توان کیفی و کمی فعالین حوزه دریایی در بخشهای حمل و نقل دریایی ، بندر و خدمات بندری ،‌امور دریانوردی ، صنایع کشتی سازی ، سازه ها و تجهیزات فراساحلی ، پرورش و صید آبزیان ، استحصال منابع دریایی ، علوم ،‌اموزش و پژوهش های دریایی ، محیط زیست دریایی ،‌گردشگری و ورزشهای دریایی صورت می گیرد .

   وی تاکید کرد : کلی متقاضیان و اشخاص حقوقی داخلی اعم از بخش خصوصی و دولتی باید اطلاعات مورد نیاز را به دبیرخانه شورای عالی صنایع دریایی کشور ارسال کنند .

   به گفته سید مرندی متقاضیان تا پایان سال 97 فرصت دارند اصل فرم و ضمایم ان را پس از امضای مدیر عامل و درج مهر شرکت ارسال کنند .
   گفتنی است فرم مشخصات شماره یک در سایت اینترنتی www.iransea.ir در دسترس است .

   سید مرندی تاکید کرد : در صورت عدم ارسال اطلاعات درخواستی در موعد مقرر تعیین شده امکان درج نام شرکت در لیست شرکتهای معتبر و دارای صلاحیت ( vendor list) در سال 98 وجود نخواهد داشت .

   به گفته وی کلیه اطلاعات مالی متقاضیان محرمانه است و تنها به منظور اعتبار سنجی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: