• انجام بیش از 52 هزار بازرسی از بنگاه های اقتصادی استان قم

   انجام بیش از 52 هزار بازرسی از بنگاه های اقتصادی استان قم

   معاون بازرسی سازمان صنعت ، معدن و تجارت قم از انجام بیش از 52 هزار بازرسی از بنگاه های اقتصادی این استان در ۱۱ ماهه ابتدایی امسال خبر داد.

   به گزارش شاتا، احمد رضا سمیعی در جلسه کارگروه تنظیم بازار بیان کرد: در ۱۱ ماهه ابتدایی امسال 52 هزارو 750 بازرسی از بنگاه های اقتصادی استان قم انجام شده که نتیجه این بازرسی‌ها منجر به تشکیل 3490 پرونده به ارزش 7605 میلیارد ریال شده است.

   وی ادامه داد: پرونده‌های تشکیل شده برای رسیدگی به مراجع قضایی ارجاع شدند که البته سهم بسزایی از تخلفات موجود مربوط به حوزه صنعت (واحد های تولیدی و انبارها ) بوده و بقیه موارد مربوط به واحدهای صنفی و خدماتی است.

   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت قم عنوان کرد: از بین تخلفات صورت گرفته گران‌فروشی ، عرضه خارج از شبکه و عدم درج قیمت بیشترین میزان تخلف را به خود اختصاص داده اند.

   وی با اشاره به انجام گشت های مشترک بین بازرسان سازمان صمت و بازرسان اتاق اصناف افزود: طی گشت های مشترک و بازرسی هایی که توسط بازرسان اتاق اصناف صورت گرفته نیز بیش از 25 هزار واحد صنفی بازرسی شده که منجر به تشکیل 1915 پرونده تخلف شده و جهت رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال شده است .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: