• چهار طرح صنعتی بوشهر افتتاح و اجرا شد

   چهار طرح صنعتی بوشهر افتتاح و اجرا شد

   همزمان با سفر رئیس جمهوری به استان بوشهر با حضور سعید زرندی معاون طرح و برنامه وزیر صنعت، معدن و تجارت یک واحد صنعتی افتتاح وعملیات اجرایی سه طرح دیگر دراین استان آغاز شد.

   به گزارش شاتا رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر درحاشیه این آیین در جمع خبرنگاران افزود: طرح سیمان خاکستری مند دشتی با سرمایه گذاری سه هزار و 800 میلیارد ریال بهره برداری شد.

   سید حسین حسینی محمدی افزود: این کارخانه با ظرفیت سالانه یک میلیون و200هزار تن سیمان خاکستری زمینه اشتغال مستقیم 170 نفر را فراهم کرده است.

   وی ادامه داد: عملیات اجرایی سه طرح تولید کاغذ از کربنات کلسیم و انباره های سرب اسیدی پلیت باطری نیز با سرمایه‌گذاری یکهزار و914 میلیارد ریال آغاز شد.

   حسینی محمدی یادآور شد: طرح صنایع عمران زاگرس خورموج با پیش بینی تولید سالانه 20 هزار تن کاغذ از کربنات کلسیم و اشتغال 137 نفر است که با سرمایه گذاری یکهزار و500 میلیارد ریال اجرایی می شود.

   وی بیان کرد:2طرح دیگر نیز مربوط به شرکت تجارت تدبیر ساینا با پیش بینی تولید سالانه یک میلیون عدد انباره های سرب اسیدی و پنج هزار تن پلیت باطری است که با سرمایه گذاری 414 میلیارد ریال در شهرستان بوشهر اجرا و برای 72 نفر شغل ایجاد می‌کند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: