• پرداخت ۶۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به ۱۰۹ واحد صنعتی در استان سمنان

   پرداخت ۶۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به ۱۰۹ واحد صنعتی در استان سمنان

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: تاکنون بیش از ۶هزار میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید ۹۷ به صنایع استان پرداخت شده است.

   به گزارش شاتا ، بهروز اسودی در یکصد و چهلمین جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان با اشاره به ثبت نام ۱۶۸۲ واحد تولیدی در سامانه بهین یاب افزود: تا کنون حدود ۷هزار میلیارد ریال تسهیلات به ۵۱۵ واحد تولیدی استان پرداخت شده است.

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان ضمن ارائه گزارشی از پرداخت تسهیلات رونق تولید سال ۹۷ اذعان داشت: از این تعداد ، ۱۰۹ واحد به ارزش ۶۱۰۰ میلیارد ریال مربوط به بخش صنعت و ۴۰۶ واحد به ارزش ۸۷۳ میلیارد ریال نیز مربوط به بخش کشاورزی است.

   وی افزود: در جلسات کمیته بررسی تسهیلات و تامین مالی بنگاه های تولیدی استان پرونده ۱۰۲۷ واحد تولیدی متقاضی تسهیلات بررسی و جهت دریافت تسهیلات به ارزش حدود ۲۰ هزار میلیارد ریال به بانکهای عامل معرفی شده است و در این نشست نیز با تصمیم اعضای کارگروه با معرفی ۲ واحد تولیدی دیگر به بانکهای عامل جهت دریافت تسهیلات به رقم ۳۰میلیارد ریال و اشتغالزایی ۱۵ نفر موافقت شد.

   دبیر کارگروه رفع موانع تولید استان سمنان همچنین از بررسی مشکلات ۷۲۶ واحد تولیدی مشکل دار در جلسات این کارگروه خبر داد و تصریح کرد: در آخرین دستور کار این جلسه مشکلات بانکی سه واحد تولیدی الگانت ، قصر شیرین شکلات و فنرلول ایران و سه واحد گردشگری بررسی و درجهت رفع موانع پیش رو تصمیم گیری شد.

   بهروز اسودی در پایان با اشاره به تحلیل فراوانی مصوبات کارگروه رفع موانع تولید استان سمنان خاطر نشان کرد: در جلسات این کارگروه و در جهت رفع موانع تولید استان سمنان ۱۶۵۹ مصوبه به تصویب اعضای کارگروه رسیده است که ۷۳درصد از این مصوبات اجرایی شده است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: