• پیش بینی ایجاد ۶۶۵۰ فرصت شغلی جدید در بخش تولید استان سمنان

   پیش بینی ایجاد ۶۶۵۰ فرصت شغلی جدید در بخش تولید استان سمنان

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت : در چارچوب برنامه تولید و اشتغال وزارت صمت، ایجاد ۶۶۵۰ فرصت شغلی جدید در استان سمنان پیش بینی شده است.

   به گزارش شاتا، بهروز اسودی در یکصد و شصت و سومین جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان با اعلام این خبر، گفت : با ابلاغ برنامه تولید و اشتغال وزارت صنعت، معدن و تجارت، بالغ بر 5640 میلیارد ریال تسهیلات با پیش بینی اشتغال ۶۶۵۰ نفر برای استان در نظر گرفته شده است.

   وی افزود : این تسهیلات در سه بخش تکمیل و راه اندازی طرح های نیمه تمام صنعتی و معدنی با پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد، تامین تسهیلات مورد نیاز جهت توسعه و بازسازی و نوسازی و تامین تسهیلات سرمایه در گردش متقاضیان پرداخت خواهد شد و واحدهای متقاضی باید در سامانه بهین یاب درخواست خود را ثبت نمایند.

   بهروز اسودی با اشاره به اهداف این طرح خاطر نشان کرد : اولویت اصلی پرداخت تسهیلات موضوع این دستور العمل، شامل آن دسته از متقاضیانی است که عمدتا دارای مشکل نقدینگی بوده و از لحاظ ظرفیت تولید، دانش فنی، توان مدیریتی و بازار مشکلی که مانع راه اندازی یا افزایش تولید باشد، نداشته و با دریافت این تسهیلات قادر به راه اندازی سریع، انجام نوسازی و بازسازی لازم و تثبیت و یا افزایش تولید و اشتغال باشند.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان، اذعان داشت : سهم تسهیلات تخصیصی استان سمنان بالغ بر 3 درصد از سهم کل کشور می باشد.

   اسودی اعلام کرد : تاکنون و در مجموع جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان، مشکلات ۷۷۹ واحد تولیدی مطرح و مصوبات لازم جهت اقدامات مقتضی اخذ شده است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: