• راه اندازی واحد تولید گوشی تلفن همراه و تبلت در ارومیه

   راه اندازی واحد تولید گوشی تلفن همراه و تبلت در ارومیه

   سرپرست سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان غربی از راه اندازی واحد تولیدی گوشی تلفن همراه و تبلت برای اولین بار در استان با سرمایه گذاری بخش خصوصی در شهرستان ارومیه خبر داد .

   به گزارش شاتا دهقان در بازدید از این واحد بیان کرد: این واحد با حجم سرمایه گذاری 8 هزار میلیون ریال در زمینی به مساحت 2 هزار و 86 متر مربع ایجاد و راه اندازی شده است.

   سرپرست سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان غربی در ادامه گفت: با راه اندازی این واحد تولیدی زمینه اشتغال مستقیم برای 14 نفر مهیا گردید.

   وی در ادامه عنوان کرد: ظرفیت این واحد تولیدی سالانه 100 هزار دستگاه گوشی تلفن همراه و 20 هزار دستگاه تبلت می باشد و درآینده نزدیک نسبت به توسعه واحد اقدام خواهد شد.

   دهقان ضمن تاکید بر اینکه کشور نیازمند راه اندازی واحد های دانش بنیان است اظهار داشت: با راه اندازی واحدهای دانش بنیان زمینه اشتغال پایدار برای فارغ التحصیلان دانشگاه های فنی فرآهم شده و نیاز کشور به واردات محصولات الکترونیکی نیز تامین می شود.

   وی دراین بازدید عنوان کرد: توجه به کیفیت و بروز بودن محصولات و همچنین مناسب بودن قیمت تمام شده محصول برای مصرف کننده نسبت به محصولات مشابه وارداتی تضمین بقاء تولید خواهد بود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: